Персони

20 Жовтня 2018
Поплавська Марина. 10 фактів із життя
20 жовтня у моторошній ДТП трагічно загинула зірка “Дизель-шоу” Марина Поплавська. Їй було 48 років.

1. Народилася Маріанна Поплавська, яка потім стала Мариною, у 1970 році у місті Новоград-Волинський на Житомирщині. Її прадід - Віцентій Левандовський, був представником польської знаті - польським бароном. 

2. З дитинства мрія стати вчителем. Після школи здійснила свою мрію - вступила до Житомирського державного університету. 

3. По завершенні вузу викладала українську мову і літературу у середній школі № 33 у Житомирі. Там пропрацювала майже 23 роки - до 2017 року.

4. Сценічну славу Марині принесла команда КВН “Дівчата з Житомира”. Разом із командою виступала у вищій лізі КВН у Москві.

5. Лауреат "Голосящого КіВіНа" у Юрмалі 1997 и 2011 років як член команди «Дівчата із Житомира».Після цього керівництво телестудії НТВ запросили її до себе. Тут вона отримує роль ведучої телепередачі “На трьох”.

6. Понад 20 років пропрацювала у Асоціації "КВН України". Була членом журі.

7. На думку Поплавської, щоб стати знаменитим не обов'язково вчитися або народитися талановитим людиною, потрібно просто планомірно прагнути до своєї мрії.


Читайте також: У моторошній ДТП, в якій загинула акторка "Дизель шоу" Марина Поплавська, постраждали Єгор Крутоголов та Яна Глущенко


8. У 2015 році разом з запуском "Дизель Шоу" її запросили на роль однієї з провідних зірок української телепроекту. Саме ролі тещі, дружини і мами стали її візитною карткою, актрису дізналася не тільки вся країна, а й Росія і Білорусь. 

9. Марина сама займалася написанням пісень і жартів.

10. Поплавська була незаміжня, дітей також не було. Утім, у інтервю VIVA акторка зізналася, що у неї є коханий, але він живе не в Україні.

Читайте також: Зірка популярного українського шоу Дизель-шоу загинула в ДТП 

Нові досьє

Шаптала Наталія. ДОСЬЄ

Іллєнко Пилип. ДОСЬЄ

Чумак Віктор. ДОСЬЄ

Шуфрич Нестор. 10 фактів із життя

Дегрик Олена. ДОСЬЄ

Гончарук Олексій. ДОСЬЄ

Шевцов Євген Олександрович. ДОСЬЄ

Завітневич Олександр. ДОСЬЄ

Данилюк Олександр. ДОСЬЄ

Богдан Андрій. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери