Групи впливу

14 Лютого 2018
Ахметов пішов проти Росії: Медіа-група "Україна" вирішила не транслювати ЧС-2018
джерело ілюстрації: www.footboom.net

джерело ілюстрації: www.footboom.net

Телеканали Ахметова не транслюватимуть ЧС-2018

ТОВ "Медіа Група Україна" (МГУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу 2018 року, який відбудеться влітку поточного року в Москві.

Про це повідомили в прес-службі МГУ, пише "Інтерфакс-Україна".

"У зв'язку з тим, що ЧС 2018 буде проходити на території країни-агресора, "Медіа Групою Україна" було ухвалене рішення відмовитися від трансляції... Телеканали "Україна" і "Футбол 1"/"Футбол2" завжди приділяють велике значення трансляцій футбольних матчів. Глядачі мають доступ до світових, європейських і українських матчів, але в цьому конкретному випадку з ЧС 2018 ми ухвалили непросте рішення і відмовилися від трансляцій", - повідомили в медіа групі.

У прес-службі МГУ також відзначили, що в кінці 2017 року звернулися до керівництва Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) з приводу анулювання всіх домовленостей по трансляції ЧС-2018, проте не змогли домогтися бажаного.

"Згодом ми змушені були звернутися до суду, тому що керівництво НСТУ не вважало за можливе задовольнити наше прохання", - підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося, НСТУ вирішила не транслювати ЧС-2018.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов закликав українських уболівальників не їхати в Росію на Чемпіонат світу з футболу влітку поточного року.

1 лютого Федерація футболу України офіційно підтвердила, що не проводитиме акредитацію українських журналістів для висвітлення фінальної частини ЧС-2018 в Росії. У той же час низка українських журналістів отримали акредитацію на ЧС-2018 з футболу в Росії безпосередньо через ФІФА.

Крім того, ФФУ відмовилася від своєї квоти на придбання квитків на матчі ЧС-2018.

В кінці січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна веде переговори з федераціями футболу і фанатськими організаціями про можливість бойкоту Чемпіонату світу з футболу в 2018 році в РФ або про протести в рамках заходу.

ТОВ "Медіа Група Україна" - медіахолдинг, який об'єднує національний телеканал "Україна", телеканали "НЛО TV", "Індиго TV", тематичні канали "Футбол 1" і "Футбол 2", "Регіональну медіагрупу" (канали "Донбас", "34 канал", "Сігма"), сейлз-хаус "Медіапартнерство", компанію "Діджитал Скрінз" (OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшн-компанію "Теле Про", "Front Cinema" і холдинг "Сьогодні Мультимедіа" .

Власником медіа-холдингу є група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович