Групи впливу

06 Вересня 2018
Акваторії Чорного та Азовського морів посилять для захисту від РФ, - рішення РНБО
politeka.net

politeka.net

РНБО затвердила заходи для захисту націнтересів у акваторіях Азовського і Чорного морів

Уряд має ухвалити Морську доктрину України та удосконалити правову базу захисту націнтересів в акваторії морів

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) затвердила заходи для захисту націнтересів у акваторіях Азовського і Чорного морів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

Як зазначається, мова йде про посилення військово-морської присутності та створення корабельно-катерного угрупування Військово-морсьх сил Збройних сил України в Азовському морі, розбудову відповідної інфраструктури, а також забезпечення підрозділів берегової оборони новітніми ракетами.

"РНБО затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів у південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до рішення РНБО, уряд має ухвалити Морську доктрину України та удосконалити нормативно-правову базу захисту націнтересів в акваторії Азовського і Чорного морів. Крім того, Кабміну доручено відпрацювати спільну позицію України з міжнародними партнерами щодо протидії техногенній катастрофі на півночі Криму, а також забезпечити заходи протидії її поширенню на материкову частину України.

 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович