Групи впливу

24 Червня 2021
Метеорологи застерігають: аномальна спека прогнозується на найближчі дні в Києві
Згідно з народними прикметами, якщо упродовж перших днів літа були рясні дощі, то наступні місяці будуть жаркими і спекотними. Саме цей період зараз і настав, однак погода іноді підносить несподівані сюрпризи у вигляді короткочасних опадів. Якими ж будуть вихідні дні з 26 по 28 червня повідає прогноз синоптиків

Спекотні вихідні очікують жителів столиці

Грунтуючись на метеорологічному прогнозі, відомості якого зіставляються з даними досліджень за останні 10 років, жителям столиці треба бути готовими до спекотним вихідним.

Кияни виявляться в центрі південно-західного циклону, який і стане причиною спекотної погоди, проте короткочасні дощі внесуть свої корективи і дозволять жителям більш лояльно перенести спеку.

У столиці, а також по області очікуються наступні погодні явища на період з 26.06 по 28.06:

- максимальна температура вдень сягне позначки в 32 градуси, вночі - 19 градусів;
- рівень тиску 750 мм рт.ст .;
- незначний дощ;
- мінімальна вологість повітря 45%;
- безвітряно.

Пекуче сонце протягом вихідних дозволить багатьом жителям столиці повноцінно позасмагати на березі Дніпра, вода в річці прогріється до 22 градусів. Згідно з аналітичними даними синоптиків, рекордний показник води в річці було встановлено 27.06.2009 і становив 25 градусів.

Порівняльний аналіз температури повітря в столиці в розрізі місяця

У порівнянні з середньостатистичними кліматичними показниками в червні місяці, температура повітря в Києві 2021 року має значні відхилення. Наприклад, нормою середньомісячної температури згідно багаторічних спостережень прийнято вважати показник в 19,5 градусів. На сьогодні середньомісячна температура становить 21,4 градуса, що перевищує усереднений показник на 1,9 градуса.

Якщо брати температуру повітряних мас в розрізі всього місяця, то мінімальної позначки термометр досягав 1 червня - 7,4 градуса, а максимальне значення зафіксовано 23 червня - 33 градуси.

З огляду на метеорологічний прогноз на найближчі вихідні, відмітка на термометрі також перевищить середній показник цього періоду на кілька одиниць.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович