Групи впливу

24 Червня 2021
Метеорологи застерігають: аномальна спека прогнозується на найближчі дні в Києві
Згідно з народними прикметами, якщо упродовж перших днів літа були рясні дощі, то наступні місяці будуть жаркими і спекотними. Саме цей період зараз і настав, однак погода іноді підносить несподівані сюрпризи у вигляді короткочасних опадів. Якими ж будуть вихідні дні з 26 по 28 червня повідає прогноз синоптиків

Спекотні вихідні очікують жителів столиці

Грунтуючись на метеорологічному прогнозі, відомості якого зіставляються з даними досліджень за останні 10 років, жителям столиці треба бути готовими до спекотним вихідним.

Кияни виявляться в центрі південно-західного циклону, який і стане причиною спекотної погоди, проте короткочасні дощі внесуть свої корективи і дозволять жителям більш лояльно перенести спеку.

У столиці, а також по області очікуються наступні погодні явища на період з 26.06 по 28.06:

- максимальна температура вдень сягне позначки в 32 градуси, вночі - 19 градусів;
- рівень тиску 750 мм рт.ст .;
- незначний дощ;
- мінімальна вологість повітря 45%;
- безвітряно.

Пекуче сонце протягом вихідних дозволить багатьом жителям столиці повноцінно позасмагати на березі Дніпра, вода в річці прогріється до 22 градусів. Згідно з аналітичними даними синоптиків, рекордний показник води в річці було встановлено 27.06.2009 і становив 25 градусів.

Порівняльний аналіз температури повітря в столиці в розрізі місяця

У порівнянні з середньостатистичними кліматичними показниками в червні місяці, температура повітря в Києві 2021 року має значні відхилення. Наприклад, нормою середньомісячної температури згідно багаторічних спостережень прийнято вважати показник в 19,5 градусів. На сьогодні середньомісячна температура становить 21,4 градуса, що перевищує усереднений показник на 1,9 градуса.

Якщо брати температуру повітряних мас в розрізі всього місяця, то мінімальної позначки термометр досягав 1 червня - 7,4 градуса, а максимальне значення зафіксовано 23 червня - 33 градуси.

З огляду на метеорологічний прогноз на найближчі вихідні, відмітка на термометрі також перевищить середній показник цього періоду на кілька одиниць.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери