Групи впливу

08 Грудня 2017
НАБУ обшукало Мін`юст, а ГПУ перевіряє законність
НАБУ показало відео слідчих дій

НАБУ обшукало Мін`юст, а ГПУ перевіряє законність обшуку.

Про це пишуть прес-служби відомств.

У Національному антикорупційному бюро оприлюднили відео слідчих дій у Мін’юсті і заявляють про законність обшуку.

"Обшук, який детективи НАБУ 8 грудня проводили у службовому кабінеті одного з посадовців Міністерства юстиції України, з метою врятування доказів у кримінальному провадженні, був законним. Це підтверджено ухвалою, яку сьогодні виніс слідчий суддя Солом`янського районного суду Києва", - повідомили у НАБУ. 

Генеральна прокуратура, у свою чергу, почала розслідувати обшук Мін'юсту детективами НАБУ. Провадження зареєстроване відповідно до заяви про кримінальне правопорушення за підписом заступника міністра юстиції (ч.2 ст. 162 Кримінального кодексу України - "Порушення недоторканності житла").

8 грудня детективи НАБУ прийшли з обшуками до Міністерства юстиції України. У Мін'юсті заявили, що НАБУ діяло незаконно.

Обшуки пов'язані зі справою про можливу розтрату понад 54 млн грн. За словами глави підрозділу детективів бюро Олександра Карєєва, 1 червня 2017 року бюро зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого зловживання посадовцями Мін'юсту своїм службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК). 7 грудня в НАБУ отримали інформацію, що одна частина документів, які були необхідні у рамках розслідування цієї справи, знищена і викинута в сміттєвий кошик в одному з кабінетів Мін'юсту, а інша - вивезена за межі відомства з метою переховування доказів.

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Козловський Григорій Петрович. ДОСЬЄ

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери