Групи впливу

26 Березня 2018
Нардепи мають 323 одиниці вогнепальної зброї
Найбільше - в Нестора Шуфрича

Найбільшою колекцією зброї володіють нардепи від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич і Михайло Добкін. Загалом Адміністрація президента і МВС нагородили зброєю 63 діючих нардепів.

Діючі народні депутати володіють 323 одиницями вогнепальної зброї. Про це 26 березня повідомляє Bihus.Info.

У топ-5 власників колекцій зброї серед нардепів входять Нестор Шуфрич, Михайло Добкін, Геннадій Бобов, Віталій Хомутинник і Юрій Мірошниченко.

Згідно з щорічними деклараціями за 2016 рік, найбільшим любителем зброї виявився Нестор Шуфрич з "Оппоблока". Політик має 156 одиниць вогнепальної зброї.

Михайло Добкін, який теж представляє "Опозиційний блок", володіє колекцією мисливських рушниць, карабінів з оптичними прицілами і приладами нічного бачення. У колекції зброю брендів Cosmi, Holland & Holland, Krieghoff, Petter Hofer і J. Koschat.

Третім у списку значиться Геннадій Бобов з "Відродження" з трьома гладкоствольними рушницями Krieghoff, Merkel, Winchester, трьома мисливськими карабінами на базі автомата "Калашникова", гвинтівкою Walther G22, карабіном Browning BAR і травматичним пістолетом "Форт 12Р".

Представник парламентської фракції "Відродження" Віталій Хомутинник має у власності шість мисливських рушниць і карабінів SCAR, Blaser, Lebeau-Courally, Merkel і Sauer.

Юрій Мірошниченко з "Опозиційного блоку" володіє п'ятьма мисливськими рушницями марок H-S Precision, Mauser і Dakota.

Крім того, 63 народних депутати нагороджені зброєю від Міністерства внутрішніх справ і Адміністрації президента. Політиків нагородили не тільки пістолетами, але і автоматичною зброєю.

Так, власниками пістолетів-кулеметів МР5, стали представники Радикальної партії Олег Ляшко, Сергій Скуратівський, Олексій Ленський і Сергій Рибалка.

Депутати з "Народного фронту" Юрій Береза ​​та Сергій Пашинський отримали від Арсена Авакова автомати "Форт-224".

Рекордсменом серед нагороджених парламентаріїв став Ігор Котвицький. У нього є шість пістолетів - Smith & Wesson, АПС, Маузер, Glock 17, "Форт 9", "Форт-17" і "Форт 21".

Депутати "Опозиційного блоку" зареєстрували найбільше вогнепальної зброї - 188 одиниць. Депутати "Народного фронту" є власниками 40 одиниць нагородної зброї. На третьому місці знаходиться БПП з 27 нагородними пістолетами.

Відзначається, що згідно з деклараціями 2016 року, майже 18% всієї задекларованої в Україні зброї належить нардепам.

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Козловський Григорій Петрович. ДОСЬЄ

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери