Групи впливу

26 Березня 2018
Нардепи мають 323 одиниці вогнепальної зброї
Найбільше - в Нестора Шуфрича

Найбільшою колекцією зброї володіють нардепи від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич і Михайло Добкін. Загалом Адміністрація президента і МВС нагородили зброєю 63 діючих нардепів.

Діючі народні депутати володіють 323 одиницями вогнепальної зброї. Про це 26 березня повідомляє Bihus.Info.

У топ-5 власників колекцій зброї серед нардепів входять Нестор Шуфрич, Михайло Добкін, Геннадій Бобов, Віталій Хомутинник і Юрій Мірошниченко.

Згідно з щорічними деклараціями за 2016 рік, найбільшим любителем зброї виявився Нестор Шуфрич з "Оппоблока". Політик має 156 одиниць вогнепальної зброї.

Михайло Добкін, який теж представляє "Опозиційний блок", володіє колекцією мисливських рушниць, карабінів з оптичними прицілами і приладами нічного бачення. У колекції зброю брендів Cosmi, Holland & Holland, Krieghoff, Petter Hofer і J. Koschat.

Третім у списку значиться Геннадій Бобов з "Відродження" з трьома гладкоствольними рушницями Krieghoff, Merkel, Winchester, трьома мисливськими карабінами на базі автомата "Калашникова", гвинтівкою Walther G22, карабіном Browning BAR і травматичним пістолетом "Форт 12Р".

Представник парламентської фракції "Відродження" Віталій Хомутинник має у власності шість мисливських рушниць і карабінів SCAR, Blaser, Lebeau-Courally, Merkel і Sauer.

Юрій Мірошниченко з "Опозиційного блоку" володіє п'ятьма мисливськими рушницями марок H-S Precision, Mauser і Dakota.

Крім того, 63 народних депутати нагороджені зброєю від Міністерства внутрішніх справ і Адміністрації президента. Політиків нагородили не тільки пістолетами, але і автоматичною зброєю.

Так, власниками пістолетів-кулеметів МР5, стали представники Радикальної партії Олег Ляшко, Сергій Скуратівський, Олексій Ленський і Сергій Рибалка.

Депутати з "Народного фронту" Юрій Береза ​​та Сергій Пашинський отримали від Арсена Авакова автомати "Форт-224".

Рекордсменом серед нагороджених парламентаріїв став Ігор Котвицький. У нього є шість пістолетів - Smith & Wesson, АПС, Маузер, Glock 17, "Форт 9", "Форт-17" і "Форт 21".

Депутати "Опозиційного блоку" зареєстрували найбільше вогнепальної зброї - 188 одиниць. Депутати "Народного фронту" є власниками 40 одиниць нагородної зброї. На третьому місці знаходиться БПП з 27 нагородними пістолетами.

Відзначається, що згідно з деклараціями 2016 року, майже 18% всієї задекларованої в Україні зброї належить нардепам.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович