Групи впливу

08 Червня 2018
Північного потоку-2" не буде, - Порошенко
Петро Порошенко, джерело фото: ria.ru

Петро Порошенко, джерело фото: ria.ru

Президент вважає, що проект можна зупинити

Президент Петро Порошенко заявив, що російський газопровід "Північний потік-2" не буде збудовано.

"Я вважаю, що "Північний потік-2" вплине на українську економіку не сильно. Тому що його не буде. Упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо його зупинити", - сказав він на зустрічі зі студентами юридичного факультету Київського національного університету ім. Шевченка, відповідаючи на їхні запитання, пише "Лівий берег".

"Найкращі юристи, які представляють Україну, зараз арештували активи ("Газпрому", - Ред.) в Британії, в Нідерландах, в США - найближчим часом, у Швейцарії", - сказав він.

Читайте також: Німеччина дозволила будівництво "Північного потоку-2".

Як відомо, проект "Північний потік-2" передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Супротивники проекту - у тому числі Польща, країни Балтії та Данія - стверджують, що "Північний потік-2" збільшить залежність ЄС від "Газпрому", який вже постачає близько третини об’ємів газі в ЄС.

Нові досьє

Хто такий Дмитро Ярош?

Артур Ґранц. 10 фактів із життя бізнесмена

20 фактів із життя Зеленського

Хто такий Роднянський?

Хто такі брати Шефіри?

Хто така Тетяна Чорновол?

Valeriy Ivanov. Journalist, scientist, media expert

Іванов Валерій. ДОСЬЄ

Хто такий Роман Ратушний?

Хто такий Астамур Гумба?