Групи впливу

23 Березня 2018
Силовики пішли з бази "Нацкорпусу" в Києві
джерело фото: hromadske.ua

джерело фото: hromadske.ua

Силовики пішли з території заводу АТЕК

Правоохоронці більше не проводять слідчі дії на території заводу АТЕК, де "Національний корпус" орендує низку приміщень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член праворадикальної громадської організації C14 Сергій Мазур.

"АТЕК звільнений. Беркутня зі слідчими забрались геть. Усе це завдяки єдності кількох сотень активістів Нацкорпусу, Свободи, Правого сектору та С14", - наголосив він.

Тим часом речник Нацполіції Ярослав Тракало розповів, що слідчі дії проводилися в рамках кримінального провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

"Слідчі проводять виїмку документації в адміністративних будівлях офісу заводу АТЕК. У ході досудового розслідування кримінального провадження перевіряються можливі факти незаконного заволодіння майном ПрАТ "АТЕК" на загальну суму понад 54 млн грн", - зауважив Тракало.

Він додав, що слідчі дії проводяться і в нежитлових приміщеннях, які належать АТЕК. Метою проведення слідчих дій є виявлення та вилучення доказів, які можуть підтверджувати факти вчинення вказаного злочину у сфері господарської діяльності.

Раніше стало відомо, що правоохоронці проводять слідчі дії на заводі АТЕК, де "Національний корпус" орендує низку приміщень.

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich