Персони

13 Листопада 2012
Азаров Олексій. ДОСЬЄ
Обраний у одномандатному виборчому окрузі № 47 (Донецька область).

Син Миколи Азарова. 

Біографія

Народився 1971 року в Калузі. 

У 1992 році закінчив Московський державний університет за спеціальністю «гірський інженер».

За два роки отримав диплом юриста міжнародного права Української академії зовнішньої торгівлі. 

У 1996-1997 роках очолював Донецьке управління Державної комісії з цінних паперів. 

У 1998-2001 роках працював у представництві України в Фінляндії.

У 2002-2003 роках - радник на громадських засадах прем'єр-міністра Віктора Януковича.

Деякий час Олексій Азаров працював у посольстві України в Швейцарії.

З 2007 року – директор-представник Міжнардного фонду сприяння інвестиціям. 

Називає себе фахівцем із інвестиційних проектів.

На парламентських виборах 2012 року обраний до Верховної Ради у одномандатному виборчому окрузі № 47 (Донецька область).

Бізнес

За даними журналу «Кореспондент», Олексій Азаров є співзасновником дачного кооперативу «Чехово» (сел. Санаторний під Форосом), ТОВ «Регіон-Нафта» (оптова торгівля паливом, інші види оптової торгівлі). Очолює раду директорів ЗАТ «Група Розвиток» (дослідження кон'юнктури ринку і визначення громадської думки; будівництво, консультації з питань комерційної діяльності та управління тощо). Має відношення до страхової компанії «Амальтея», лізингової компанії «Легарт».

Опікується дитячими будинками. 

Зв’язки 

Микола Азаров, продюсер Тимофій Нагорний, заступник Державної податкової адміністрації, керівник Київської податкової адміністрації Олегом Низенко.

Олексій Азаров і співачка Міка Ньютон хрестили дитину Тимофія Нагорного

Компромат

  • Чи не перше згадування про Олексія Азарові в пресі з'явилася в інтернет-виданні «Обком» у зв'язку з конфліктами покійного члена Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) Олексія Ромашка з донеччанином Миколою Пефтієвим, який з 1997 по 2000 роках обіймав посаду начальника Донецького регіонального відділення ДКЦПФР. До нього цією структурою керував Олексій Азаров. Конфлікт Ромашко і Пефтієва нібито розгорівся на основі реєстрації емісії «Донецькміськгаз». Як стверджує інтернет-видання «Олігарх», акції цього підприємства цікавили інвестиційну компанію «Керамет-інвест», до якої нібито був близький син Миколи Азарова. Журналісти інтернет-видання «Oбком» стверджують, що погром в їх редакції в 2002 році був влаштований податківцями за вказівкою Миколи Азарова саме через матеріали про корупційну діяльність Азарова-молодшого у Донецькій області.
  • У ЗМІ неодноразово з’являлася інформація про те, що уряд скеровує кошти на підприємства та організації, які знаходяться у виборчому окрузі, де балотується Олексій Азаров. Зокрема, йшлося про закупівлю медичного обладнання на 14,78 млн. грн., а також про роздачу машин швидкої допомоги, тролейбусів та ін. 
  • 12 вересня 2012 року, під час передвиборчої кампанії у виборчому окрузі, де балотувався Олексій Азаров, був обстріляний автомобіль, у якому знаходилися кандидати у народні депутати від партії «Зелені» Святослав Ципін та Володимир Панібратченко. Обоє позиціонувалися як опоненти Олексія Азарова. У результаті Ципін і Панібратченко вимушені були знятися із перегонів.

Сім’я 

Одружений.

Виховує трьох дітей: двох синів та доньку. 

Матеріальні статки

У 2011 році Олексій Азаров отримав дохід у розмірі 592 тис. 255 грн, а за кордоном - 96 тис. євро (942 тис. 526 грн). Члени сім’ї не мали доходів. У власності Олексія Миколайовича перебуває земельна ділянка (1000 кв.м і 8600 кв.м), квартира (104,08 кв.м), гаражем (43,3 кв.м), автомобілем Mercedes-Benz. 

На рахунках у банках або в інших фінансових установах Олексій Азаров має 11 млн. 565 тис. 323 грн (у тому числі за кордоном - 2 млн. 356 тис. 464 грн.). Розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації становить 224 569 грн.

Хобі

Захоплюється театром. Любить гірські лижі.

Вчився у художній школі. Шкодує, що не зміг її закінчити через переїзд із одного міста в інше. 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Азаров Микола. ДОСЬЄ 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович