Персони

09 Січня 2020
Чи літав Зеленський до Москви? З'явилися подробиці чартера Зеленського із Оману
Перетин маршрутів літака Bombardier 9H-VJN, яким президент України Володимир Зеленський повернувся до Києва з Оману, а також Gulfstream G650 T7-GEM, який пов'язують із лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком, невипадковий.

Це може свідчити про те, що в Маскаті лідер України міг зустрічатися з московською делегацією, йдеться у розслідуванні texty.org.ua.

"Чартерний літак Bombardier з номером 9H-VJN прилетів до столиці Оману Маскату зі Стокгольма з посадкою у Москві практично одночасно із таємничим польотом літака Медведчука, який також був у Маскаті в той час, а саме 7 січня ввечері. Через це стає очевидним, що чартер для Зеленського був замовлений ще до катастрофи Boeing МАУ в Тегерані", – пишуть журналісти.

"Однак замість того, щоб після звістки про трагедію одразу полетіти з Оману ще вранці 8 січня (на той час літак вже був на місці та мав кілька годин на підготовку для польоту), Зеленський чогось чекав. Наша версія – він чекав зустрічі з кимось, хто прилетів до Оману з Москви на тому самому літаку Bombardier (9H-VJN), який потім повіз Зеленського до Києва", – пояснюють вони свої припущення.

За словами розслідувачів, лише після того, як зустріч відбулася, літак Медведчука відвіз партнерів Зеленського до Москви, а незабаром до Києва полетів і сам Зеленський на тому ж Вombardier (9H-VJN). Крім того, журналісти відновили ймовірну хронологію пересування двох літаків.

Бізнесджет Медведчука із хвостовим номером T7-GEM прилітає в Оман із Києва (посадка о 17:21 GST, 7 січня).

Бізнесджет Bombardier із номером 9H-VJN прибуває в Оман із Москви, можливо з делегацією для переговорів із Зеленським (посадка о 00:16 GST, 8 січня). Додаткова деталь на підтвердження цієї версії: згаданий літак не мав замовлень кілька днів, з 4 січня перебував у Стокгольмі. Однак 7 січня він летить до Москви, ймовірно приймає когось на борт і вже через 2 години вилітає в Оман

Катастрофа літака МАУ між 2:00 і 3:00 GST, 8 січня.

Бізнесджет Медведчука відвозить, ймовірно, учасників зустрічі із Зеленським назад у Москву (виліт з Оману о 11:53 GST, 8 січня).

Бізнесджет Bombardier з номером 9H-VJN відвозить Зеленського до Києва (виліт із Оману о 21:03 GST, 8 січня. З моменту катастрофи Боїнга МАУ минуло близько 18 годин).

Всього для проведення такої можливої зустрічі Зеленського і делегації з Москви було майже 12 годин.

Нові досьє

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Довгий Станіслав Олексійович. ДОСЬЄ

Брагар Євген. ДОСЬЄ

Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"

Новіков Олександр. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери