Персони

16 Березня 2020
"Дівчина Бонда" Ольга Куриленко заявила, що заразилася коронавірусом
Голлівудська актриса українського походження Ольга Куриленко, яка зіграла дівчину Бонда у фільмі "Квант милосердя", заявила про інфікування коронавірусом

Про це вона написала в Instagram.

"Сиджу в ізоляції вдома з діагнозом коронавірус. Вже майже тиждень хворію. Температура та слабкість - мої основні симптоми. Будьте обережні та сприймайте це серйозно", - написала вона.

Нові досьє

Хто така Тетяна Кагановська?

Хто такий Володимир Цибулько?

Хто такий Віктор Бобиренко?

Хто такий Кирило Буданов?

Хто така Юлія Мендель?

Хто такий Віталій Кличко?

Хто такий Юзік?

Хто такий Петро Порошенко?

Куди подівся Симоненко?

Хто такий Макс Левін?