Персони

17 Жовтня 2019
"Ексрегіонал" Фурсін не задекларував майно та доходи на 67 млн грн, - НАЗК
НАЗК під час повної перевірки декларацій за 2015-й, 2016-й та 2017 роки народного депутата 8-го скликання Івана Фурсіна виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів

Про це повідомляє НАЗК.

Так, народний депутат у декларації за 2015 рік (виправленій) зазначив недостовірні відомості про кількість цінних паперів та дачний будинок, які належать йому на праві власності. Не вказав відомості про наявні у нього корпоративні права, а також грошове вираження своєї частки у загальному статутному капіталі підприємства. Крім того, не задекларував доходи членів сім’ї (дружини, дочки, сина), отримані від продажу (обміну) нерухомого майна, а також домоволодіння, яке належить їм на праві спільної власності.

Подаючи виправлені декларації за 2016 та 2017 роки, депутат вже вказав доходи членів сім’ї (дружини, дочки, сина) та домоволодіння, яке належить їм на праві спільної власності. Натомість зазначив недостовірні відомості про розмір власного отриманого доходу та не задекларував своє фінансове зобов’язання.

Загальна сума недостовірних відомостей у виправлених деклараціях депутата за 2015-й, 2016-й та 2017 роки становить майже 36 млн грн, 15,1 млн грн та 15,8 млн грн відповідно.

Відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України.

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери