Персони

13 Жовтня 2018
Фаріон: Навіщо нам стільки д*білів, які не можуть вивчити українську мову?
Колишній народний депутат від фракції "Свобода" і борець за українську мову Ірина Фаріон виступила проти того, щоб національні меншини країни використовували в освітній сфері рідні мови.

Про це вона заявила на публічному виступі в Білій Церкві, під час якого розкритикувала Закон про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670д), заявивши, що він "в кожній третій статті заводить в юридичне поле чужу мову".

"Львів'янин Коля Княжицький сказав, що в тих поправках, які вони запровадили, забороняється тестуватися мовами нацменшин з цього закону, але аж в 2025 році. Виявляється, їм потрібно ще 7 років, щоб вони вивчили українську мову. 27 років їм було мало!" - обурилася Фаріон.

"Їм потрібно 7 років, щоб вивчити мову Степана Бандери, мову Тараса Шевченка, мову Ліни Костенко. Чи потрібно нам стільки дебілів в країні? Нехай беруть той паспорт, який їм дали угорці, і "пиляють" в Угорщину! У чому справа? Чому я повинна їх годувати і давати гроші на школу з угорською, румунською, московською і польською мовами навчання?", - заявила вона.

Нові досьє

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США