Персони

13 Жовтня 2018
Фаріон: Навіщо нам стільки д*білів, які не можуть вивчити українську мову?
Колишній народний депутат від фракції "Свобода" і борець за українську мову Ірина Фаріон виступила проти того, щоб національні меншини країни використовували в освітній сфері рідні мови.

Про це вона заявила на публічному виступі в Білій Церкві, під час якого розкритикувала Закон про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670д), заявивши, що він "в кожній третій статті заводить в юридичне поле чужу мову".

"Львів'янин Коля Княжицький сказав, що в тих поправках, які вони запровадили, забороняється тестуватися мовами нацменшин з цього закону, але аж в 2025 році. Виявляється, їм потрібно ще 7 років, щоб вони вивчили українську мову. 27 років їм було мало!" - обурилася Фаріон.

"Їм потрібно 7 років, щоб вивчити мову Степана Бандери, мову Тараса Шевченка, мову Ліни Костенко. Чи потрібно нам стільки дебілів в країні? Нехай беруть той паспорт, який їм дали угорці, і "пиляють" в Угорщину! У чому справа? Чому я повинна їх годувати і давати гроші на школу з угорською, румунською, московською і польською мовами навчання?", - заявила вона.

Нові досьє

Уруський Олег. ДОСЬЄ

Мусаєв Халід. ДОСЬЄ

Марина Ставнійчук: “Я розмовляла не з рядовим аграрником, а з людиною державного рівня”

Шмигаль Денис. 10 фактів із життя прем'єр-міністра України

Сім’я “Квартал 95”

Снєгирьов: ФСБ РФ вербує українських силовиків через контрабанду з "Л/ДНР"

10 запитань до президента Зеленського

Сивохо Сергій. 10 фактів із життя

Іонушас Сергій. ДОСЬЄ

Звіробій Маруся. 10 фактів із життя

Реклама

Партнери