Персони

11 Червня 2018
Голова Донецької адміністрації Жебрівський написав заяву про відставку
Павло Жебрівський

Павло Жебрівський

Порошенко її прийняв

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пішов у відставку.

Про це Жебрівський повідомив у Facebook.

У 2015 році президент Петро Порошенко призначив Павла Жебріського головою Донецької обласної державної адміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації.

За цей час в області відкрили 12 капітально відремонтованих опорних шкіл; понад 150 дрібних підприємців отримали кошти на втілення своїх бізнес-ідей в рамках проекту "Український донецький куркуль"; завдяки реалізації обласних та державних програм же понад 200 дітей-сиріт отримали власне житло; відкрито близько 100 молодіжних центрів; 150 спортивних майданчиків та полів зі штучним покриттям; область започаткувала практику освітніх стажувань у Європі для педагогів, підприємців, керівників місцевих громад", - йдеться у повідомленні.

Донеччина першою в Україні впровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища: саме там будують за сучасними європейськими технологіями 4 полігони твердих побутових відходів. У області відкривають Центри надання адміністративних послуг та почали реалізацію проекту зі створення соціальних офісів.

"Але головне - оживає українська сутність Донеччини. Міста та вулиці повернули собі історичні назви, у коридорах та кабінетах обласної адміністрації звучить українська мова, чотири міста переклали українською усі таблички та вивіски", - додає Жубрівський.

У суботу 9 червня керівник Донецької ВЦА зустрівся з Петром Порошенком та попросив його про відставку.

"Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін. Дякую усій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина – це Україна!", - підсумував Жебрівський.

26 травня Павло Жебрівський був гостем програми "Досьє з Сергієм Руденком".

 

 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович