Персони

22 Квітня 2019
ГПУ викликає на допит оточення Порошенка
Генеральна прокуратура України викликала для вручення підозр і допиту колишнього голову Адміністрації президента Бориса Ложкіна, заступника глави АП Олексія Філатова та екс-очільницю Національного банку Валерію Гонтареву.

Відповідні повістки оприлюднені на сайті ГПУ.

Їх викликають "у якості підозрюваного".

Так, у документах вказане кримінальне провадження, яке стосується олігарха-втікача Сергія Курченка, підозрюваного у масштабних розкраданнях.

Зокрема, підозра Гонтаревій стосується розкрадання і сприяння злочинцям, а Філатову і Ложкіну — легалізації незаконних доходів і сприяння.

Їх викликають на 23 та 25 квітня.

Генпрокуратура також опублікувала аналогічні повістки для екс-міністра екології Миколу Злочевського та співвласника інвесткомпанії ICU Костянтина Стеценка.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери