Персони

04 Квітня 2018
Холодницький Лещенку: Аналіз доходів та видатків не дозволяє вам купити квартиру за $320 тис.
Назар Холодницький, джерело фото: 24 Канал

Назар Холодницький, джерело фото: 24 Канал

Керівник САП повідомив про розслідування щодо квартири Лещенка

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у ході виступу у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народного депутата Сергія Лещенка, повідомив йому про реєстрацію провадження в ЄРДР щодо купівлі останнім квартири.

Про це повідомляє "Досьє".

"Провадження щодо Вас і купівлі квартири за 320 тис. доларів зареєстровано і я чекаю розслідування. Аналіз доходів та видатків не дозволяє вам купити таку квартиру в Києві", - заявив Назар Холодницький.

6 вересня 2016 року ЗМІ написали, що Лещенко придбав квартиру площею майже 200 кв. метрів в новому будинку в центрі Києва.

7 вересня перший заступник голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник заявив, що вимагає від НАБУ з'ясувати ситуацію з купівлею Лещенком елітної квартири, оскільки "мова йде про репутацію українського парламенту".

Пізніше сам Лещенко закликав Національне агентство по запобіганню корупції і НАБУ провести перевірку з приводу придбання ним квартири. Він стверджує, що гроші, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, а її покупка не порушила відповідних вимог антикорупційного законодавства України.

10 вересня Ситник повідомив, що Лещенко вже дав НАБУ попередні пояснення з приводу придбання ним квартири в центрі Києва.

19 вересня директор НАБУ повідомив, з яких джерел Лещенко отримав кошти на придбання елітної квартири.

"Перше і основне - 3 млн 770 тис. отримана позика паном Лещенко від Олени Притули (співзасновник видання" Українська правда "- Ред.). 77 тис. дол. США, що дорівнює 1 млн 998 тис. - зняті кошти з депозитів, які оформлені на матір Лещенко - Лещенко Тетяну Яківну. 150 тис. грн отримано від цивільної дружини Топольського. Інша частина коштів в розмірі приблизно 1 млн 780 тис. - особисті заощадження Лещенка", - сказав Ситник. Також він заявив, що під час перевірки з приводу придбання Лещенком квартири виявлені ознаки адмінправопорушень.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович