Персони

04 Квітня 2018
Холодницький Лещенку: Аналіз доходів та видатків не дозволяє вам купити квартиру за $320 тис.
Назар Холодницький, джерело фото: 24 Канал

Назар Холодницький, джерело фото: 24 Канал

Керівник САП повідомив про розслідування щодо квартири Лещенка

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у ході виступу у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народного депутата Сергія Лещенка, повідомив йому про реєстрацію провадження в ЄРДР щодо купівлі останнім квартири.

Про це повідомляє "Досьє".

"Провадження щодо Вас і купівлі квартири за 320 тис. доларів зареєстровано і я чекаю розслідування. Аналіз доходів та видатків не дозволяє вам купити таку квартиру в Києві", - заявив Назар Холодницький.

6 вересня 2016 року ЗМІ написали, що Лещенко придбав квартиру площею майже 200 кв. метрів в новому будинку в центрі Києва.

7 вересня перший заступник голови Регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник заявив, що вимагає від НАБУ з'ясувати ситуацію з купівлею Лещенком елітної квартири, оскільки "мова йде про репутацію українського парламенту".

Пізніше сам Лещенко закликав Національне агентство по запобіганню корупції і НАБУ провести перевірку з приводу придбання ним квартири. Він стверджує, що гроші, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, а її покупка не порушила відповідних вимог антикорупційного законодавства України.

10 вересня Ситник повідомив, що Лещенко вже дав НАБУ попередні пояснення з приводу придбання ним квартири в центрі Києва.

19 вересня директор НАБУ повідомив, з яких джерел Лещенко отримав кошти на придбання елітної квартири.

"Перше і основне - 3 млн 770 тис. отримана позика паном Лещенко від Олени Притули (співзасновник видання" Українська правда "- Ред.). 77 тис. дол. США, що дорівнює 1 млн 998 тис. - зняті кошти з депозитів, які оформлені на матір Лещенко - Лещенко Тетяну Яківну. 150 тис. грн отримано від цивільної дружини Топольського. Інша частина коштів в розмірі приблизно 1 млн 780 тис. - особисті заощадження Лещенка", - сказав Ситник. Також він заявив, що під час перевірки з приводу придбання Лещенком квартири виявлені ознаки адмінправопорушень.

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери