Персони

07 Жовтня 2018
Ірена Карпа вийшла заміж за нащадка Віктора Гюго
Культурний аташе посольства України у Франції Ірена Карпа, яка декілька років тому натякнула на можливий роман із нащадком Віктора Гюго, виявляється, вийшла за нього заміж, йдеться у "Світському житті".

Для співачки та дипломата цей шлюб став третім. Ірена познайомила зі своїм чоловіком, а також розповіла, як відбувалося їхнє весілля.

Про це повідомляє ТСН.

"Ми просто зробили вечірку для друзів, дуже розслаблену. Ми зняли лофт у Маре, там навіть був маленький басейн, де всі діти радісно купалися, тому що дорослі туди б не влізли. Концепція була така, що вина були французькі, бургундські і шампанське, а кухня – українська", - поділилася Карпа.

Своєю чергою коханий Карпи на ім’я Людовик-Кирило Требюше, який є нащадком роду письменника Віктора Гюго, розповів про знайомство з Іреною.

"Ми познайомилися з нею усього за 13 днів після того, як вона приїхала до Франції з дипломатичною місією. Це був обід наших спільних друзів", - пригадав Требюше.

Ірена Карпа втретє вийшла заміж, в інтерв’ю ж зізналася, що її сукня була не білою, а рожевого відтінку. Теперішній чоловік Ірени – Людовик-Кирило Требюше, нащадок роду письменника Віктора Ґюго. 

Ірена зауважила, що Людовик дуже активно та наполегливо до неї залицявся і, врешті, жінка здалася.

У чоловіка Карпи до неї був цивільний шлюб, який тривав 12 років. Від попередніх стосунків у нього залишилося двоє дітей.

Проте з Іреною чоловік вирішив одружитися офіційно.

 "Напевно, я просто боявся, що вона повернеться до України і залишить мене, а я був такий закоханий", – пояснив своє рішення одружитися Требюше.

"Він довго тягнув, казав що хоче запросити мене до одного ресторану. Я думала, нащо мені той ресторан, а потім у мене промайнула думка, невже він мені зараз буде освідчуватися. Ми сідаємо, настрій ще не дуже, він каже: "Заплющ очі", і дає мені навпомацки коробку, що зрозуміло з моїм життєвим досвідом, що це таке", - пригадала момент освідчення Ірена.


Наостанок чоловік Карпи розповів, що ж пов’язує його з легендарним французьким письменником:

"Прадідусь Віктора Гюго Жан Франсуа Требюше, а я його нащадок. Віктор мій кузен, якщо говорити простіше", - прокоментував Людовик-Кирило Требюше.

Нагадаємо, що Ірена Карпа була заміжня двічі. Першим чоловіком співачки був український журналіст, другим - американський фінансист. Від нього Карпа народила двох доньок. 

Нові досьє

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США