Персони

19 Липня 2020
Кадиров вимагає від Зеленського нових вибачень та радить йому здатися Путіну
Призначений Кремлем керівник Чечні (РФ) Рамзан Кадиров оприлюднив звернення до президента України Володимира Зеленського. Воно з'явилося на офіційному каналі Кадирова у Telegram пізно ввечері в суботу, 18 липня 2020 року

На думку автора повідомлення, глава Української держави досі як слід не вибачився за нібито, як вважає чеченський правитель, приниження його батька, Ахмада Кадирова в "образливому відеоролику, який кілька років тому він розмістив в українському гумористичному шоу", розповідає Еспресо.TV.

"Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою провину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити із себе щось, викручуватися, фіглювати, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз придумуєте нові версії вибачень. Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією й підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то Вам доведеться відповісти переді мною", - заявив Кадиров.

Також він сказав Зеленському "зателефонувати Володимиру Володимировичу Путіну й оголосити, що закінчуєте з цією громадянською війною на сході України".

При цьому Кадиров, чиї бійці приймали участь в анексії Криму та бойових діях росіян проти українських військ на Донбасі, а також у замахах на підконтрольній Україні території, повторив тезу російської пропаганди щодо "братовбивчого" характеру цього збройного конфлікту.Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович