Персони

08 Жовтня 2018
Комітет рекомендував зняти недоторканність з нардепа Колєснікова
Дмитро Колєсніков, джерело фото: rbc.ua

Дмитро Колєсніков, джерело фото: rbc.ua

Комітет рекомендував Раді зняти недоторканність з "опоблоківця" Колєснікова

Комітет з питань регламенту вирішив рекомендувати Верховній Раді розглянути по суті подання ГПУ щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від "Опозиційного блоку" Дмитра Колєснікова.

Про це повідомляє "Еспресо.TV".

Як пояснив під час засідання Комітету генпрокурор Юрій Луценко, нардеп сприяв незаконному відчуженню двох цехів оборонного "Науково-дослідницького та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості імені Я.Ю.Осади" у Дніпрі. Воно забезпечувало українську армію ракетами "Смерч" та "Град".

Зокрема, у червні 2012 року на адресу агентства держмайна надійшов лист від директора підприємства Сергія Горгуля про виключення виробничого корпусу №1 та лабораторно-побутового корпусу підприємства з переліку майна, що не включається до складу цілісного майнового комплексу.

"Внаслідок протиправних дій голови агентства державного майна України з управління державними корпоративними правами та майном стало можливе безперешкодне незаконне відчуження цілісного комплексу, ринкова вартість якого на момент відчуження складала 16 мільйонів 701 тисяч гривень", - наголосив Луценко.

В результаті міська рада Дніпра продала частину підприємства на аукціоні, однак депутати міськради не були в курсі цього злочину.

"Пан Колєсніков, вивів два цехи недоторканного ракетного заводу з цілісного майнового комплексу, порушивши закон. Це те, що ми йому інкримінуємо", - підсумував Луценко.

19 вересня парламентському комітету з питань регламенту передали подання генерального прокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів із фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

З "опоблоківця" Сергія Дунаєва Рада не змогла зняти недоторканність.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович