Персони

30 Квітня 2018
Мустафі Найєму в центрі Києва зламали щелепу, він в лікарні
На перетині бульвару Шевченка і Хрещатика народного депутата побили невідомі, після того, як підрізали його на "кубику"

Народний депутат України Мустафа Найєм опинився в лікарні зі зламаною щелепою.

Про це нардеп сам повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Друзі, до вас можуть дійти новини про подію за моєю участю. В цілому, нічого екстраординарного. Кубик на перехресті бульвару Шевченка з Хрещатиком вирішив, що у нього більше прав і спробував підрізати.

Я таке не люблю. Особливо мажорів і машини супроводу. Якщо підрізають, поводяться по-хамськи і з гонором, що не поступаюся принципово. Загалом, перегородив дорогу. Почалася перепалка. Викликав 102. Водій і пасажир кубика помінялися місцями і вирішили викликати своїх хлопців. Приїхали хлопці, людини чотири-п'ять. Перепалка закінчилася бійкою. Ну, як бійкою - дали в щелепу, далі якийсь час пам'ятаю смутно; наздогнати не вийшло. Тепер в лікарні, перелом щелепи і ще чогось.

Велике прохання не створювати ажіотаж. Коментарів, фотографій і трагічних розповідей не буде. Це не стосується моїх депутатських повноважень, посвідчення не висував і це не пов'язано з моєю політичною діяльністю. Патрульну викликав по 102 як звичайний громадянин; приїхали в розумні терміни; всі дані автомобілів, фото учасників події передав.

На цьому все. Не давайте себе в образу на дорогах - дорога машина і круті номери не привід дозволяти виродкам плювати собі в обличчя”, - написав Найєм.

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich