Персони

16 Липня 2018
Насіров просить САП зняти з нього звинувачення
Роман Насіров, джерело фото: espreso.tv

Роман Насіров, джерело фото: espreso.tv

Насіров просить Холодницького зняти з нього звинувачення

Екс-керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров написав відкритий лист керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, де поскаржився на фальсифікацію справи проти нього і попросив відмовитися від обвинувачення.

Про це він написав у Facebook.

За його словами, в нещодавньому інтерв’ю Холодницький розповів про факти фальсифікації протоколів слідчих дій та інших матеріалів окремих кримінальних проваджень детективами Національного антикорупційного бюро і він підтримує цю позицію.

На його думку, усвідомлення проблеми щодо "голослівних звинувачень" з боку антикорупційних органів, є першим кроком до її вирішення.

Насіров додав, що коли процесуальне керівництво не здійснюється, це призводить до "перегинів" в роботі НАБУ, що нібито призводить до численних порушень закону.

"Описані Вами "недоліки" в роботі НАБУ я відчув на власному досвіді, як особа, проти якої було грубо сфабриковано кримінальну справу. Піар і пропаганда, яким НАБУ приділяє 90% свого часу, може і дає результати", - заявив екс-посадовець.

"Їм вдалося переконати людей у тому, що я винен тільки тому, що обіймав посаду Голови Державної фіскальної служби України", - зазначив він.

На думку Насірова, півтора року, намагаючись довести свою ефективність, НАБУ робило все аби "змішати з брудом" його ім'я.

"Проте справжніми борцями з корупцією є не ті, хто голосніше всіх кричить "корупціонер", а ті, хто законними методами може боротися з Реальними корупціонерами і довести винуватість корупціонера в суді", - написав він.

"Моя справа стала яскравим прикладом того, як можна невинувату людину "призначити" злочинцем. При цьому ніхто дотепер не зміг пояснити ні мені, ні моїм захисникам, ні зрештою суспільству, в чому саме мене обвинувачують", - додав Насіров.

За його словами, із 250 сторінок зачитаного обвинувального акту він не побачив реальних доказів проти себе.

Він додав, що якби Холодницький почитав цей обвинувальний акт, то побачив би не тільки "абсурд та граматичні помилки", але і невідповідність вимогам Кримінального процесуального Кодексу.

Насіров поскаржився, що Холодницький особисто не вивчив матеріали справи, які були зібрані щодо нього.

"Саме тому я наполягаю, що усунувшись від виконання функцій процесуального керівника у моїй справі, на Вас особисто лежить відповідальність за все те беззаконня, що відбувалось зі мною протягом півтора року", - сказав він.

Насіров висловив думку, що піддавшись істерії НАБУ з приводу якнайшвидшої передачі його справи до суд, прокурорами САП була допущена груба помилка.

Екс-посадовець запросив Холодницького на найближче судове засідання і особисто прочитати обвинувальний акт та ухвалити рішення про відмову від державного обвинувачення.

"Чим швидше Ви як керівник САП визнаєте помилки в цій справі, тим менше шкоди буде заподіяно мені, як незаконно притягнутому до кримінальної відповідальності, і правовій системі держави", - заявив Насіров.

Він висловив упевненість, що суд дасть належну правову оцінку тому "беззаконню", яке було допущено у його справі.

Як повідомлялося, за 6 місяців слухань у суді встигли зачитати лише третину з 774 сторінок обвинувального акту.

15 червня Насірову продовжили зобов’язання носити електронний браслет, не відлучатись з Києва, здати закордонні паспорти, прибувати за викликом до слідчого, судді чи прокурора та повідомляти про зміну місця проживання.

Тоді ж суд наказав повернути Насірову внутрішній паспорт.

Слідство вважає, що Насіров протягом 2015 - 2016 років, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних та територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінв

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович