Персони

27 Березня 2019
Огризко: Путін хоче вивести у другий тур двох проросійських кандидатів
Путін підтримує проросійських кандидатів, бо якщо переможе чинний президент, ситуація для очільника Кремля буде погіршуватися

Про це заявив колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, повідомляє Еспресо.TV.

"Кращої реклами, ніж критика з боку Путіна годі й шукати. Якщо найголовніший опонент Порошенка говорить, що буде говорити з ким завгодно, окрім нього, то це для наших громадян має бути дуже чітким сигналом: цей кандидат веде ту політику, яка не дозволить Росії сісти нам на голову", - зазначив Огризко.

На думку Огризка, така антипорошенківська позиція Путіна, є свідченням того, що ця політика його серйозно дратує і змушує Путіна маневрувати.

"Якщо Порошенко переможе, у Путіна не буде жодного шансу і він буде змушений піти на контакт. Інакше є величезна загроза, що санкції щодо Росії будуть значно посилені, а від так ситуація для очільника Кремля буде тільки погіршуватися", - наголосив дипломат. 

За словами Огризка, він проаналізував зовнішньополітичні програми трьох кандидатів - лідерів перегонів. 

"Тільки в програмі Порошенка дуже чітко розставлені акценти. Там сказано, що Росія - це держава-агресор, і мета кандидата - відновити територіальну цілісність України. Тимошенко каже про відшкодування Росією збитків. Зеленський пропонує їхати на переговори", - зазначив екс-міністр.

Він навів приклад, щодо недавньої поїздки до Москви "переговірників" Юрія Бойка і Віктора Медведчука.

"Ну, от ці двійко наших видатних русолюбів поїхали. Про що вони говорили? Про повернення Криму і Донбасу? Ні - про знижку. Про ці знижки вони розповідають з 2005 року", - додав дипломат.

На думку Огризка, тепер ці "голуби миру" будуть розповідати всім, що вони боротимуться за права українських громадян.

"Це так цинічно, пахабно і гидко, що я би на місці людей, які їх підтримують, тричі подумав би перед тим, як опускати свій бюлетень з їхнім прізвищем в урну", - наголосив Огризко.

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich