Персони

18 Липня 2019
Парубій вдруге відмовив Зеленському у проведенні позачергового засідання Ради
Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що президенту Володимиру Зеленському потрібно "передвиборче шоу".

Голова Верховної Ради Андрій Парубій продовжує через соцмережі переписку із президентом Володимиром Зеленським з приводу проведення позачергової сесії чи засідання парламенту.

У зверненні до Зеленського, розміщеному у Facebook, Парубій знову зазначив, що "подання від 17 липня 2019 року було оформлено не у відповідності з вимогами чинного законодавства".

"Вчора я ввічливо попросив Вас виправити цю помилку. А також надав аргументоване, розгорнуте та вичерпне юридичне обґрунтування. Якщо Ви насправді хочете проведення позачергової сесії, а не демонстрації передвиборчого шоу, Ваш офіс без будь-яких труднощів міг би швидко і ефективно привести текст листа Президента України до Верховної Ради України у відповідність до вимог Закону і невідкладно передати у Апарат Парламенту", - написав спікер.

При цьому Парубій запевнив, що після цього у найкоротші терміни забезпечить проведення позачергової сесії. Він зазначив, що, у разі надходження відповідного подання, готовий узгодити відповідну дату проведення позачергової сесії Верховної Ради і невідкладно підписати розпорядження щодо її підготовки.

Відповідаючи на репліку Зеленського про те, що "працездатність та звитяга – це не найсильніші риси сьогоднішнього парламенту", Парубій написав: "Що ж до самопожертви і звитяги, то необхідно мати достатньо особистих заслуг, щоби апелювати до таких високих якостей. Нагадаю - серед депутатів цього скликання є ветерани АТО, які визволяли з російської окупації українські міста, які проливали свою кров за Україну. Пам’ятайте це".

Зеленський ініціював позачергове засідання Верховної Ради на 18 липня для ухвалення трьох законопроектів: про уточнення підсудності Вищого антикорупційного суду і зосередження його роботи виключно на топ-корупції, про відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення і про відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Своєю чергою Парубій заявив, що проводити позачергове засідання парламенту неможливо - лише позачергову сесію. Так, повідомив Парубій, він звернувся до президента з проханням "привести свій лист до Верховної Ради у відповідність до вимог закону". 

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Козловський Григорій Петрович. ДОСЬЄ

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери