Персони

30 Червня 2019
Парубій про відведення сил на Луганщині: "А Ви визволяли ці міста, щоб віддавати наказ на те, аби їх залишали українські війська?"
У зв'язку з розпорядженням щодо початку відведення сил і засобів від лінії фронту вглиб підконтрольної території українські військові командири мають до президента Володимира Зеленського і його команди одне дуже важливе питання

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій в ефірі програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на телеканалі Еспресо.TV.

"Коли сьогодні прийшов наказ залишити наші роками утворювані позиції із захисту Станиці Луганської, то в командирів, які воювали тоді, одне питання виникає до команди теперішньої, яка при владі, до команди президента Зеленського: "А Ви визволяли ці міста, щоб віддавати наказ на те, аби їх залишали українські війська?", - зазначив він.

Як вважає політик, подібний наказ може бути частиною сценарію, розробленого країною-агресором.

"Є відчуття, що є якийсь загальний план. І цей загальний план він може бути реалізацією не українського сценарію, він може бути реалізацією того сценарію, яким протягом років воює проти України Путін", - пояснив Парубій.  

За його словами, він дуже добре пам'ятає, як починалися та велися бої за північну частину Луганської області, бо тоді він працював секретарем РНБО.

"Я безпосередньо займався північчю Луганщини і я знаю, скільки було віддано зусиль, для того щоб визволити окуповані території. Я пам'ятаю той день, коли головнокомандувач Петро Порошенко дав наказ на контрнаступ і коли звільняли вже окуповані міста. І я неодноразово бував в Станиці Луганській. І я знаю, скільки, вибачте, поклали життів українських хлопців і дівчат, щоб визволити Станицю Луганську. І 80-ю львівською (80-та окрема десантно-штурмова бригада, - ред.), і добровольчими підрозділами "Айдару". Я знаю, як довго роками робилися укріплення, для того щоб стримувати атаки противника", - розповів Парубій.

Теги

Парубій

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Козловський Григорій Петрович. ДОСЬЄ

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери