Персони

13 Вересня 2018
Підозрювані в отруєнні Скрипалів "нічого не знають і нічого не чули"
Про Скрипаля нічого раніше не знали, працюють у фітнес-індустрії

Підозрювані в отруєнні колишнього шпигуна Сергія Скрипаля Олександр Петров і Руслан Боширов стверджують, що не знають цього чоловіка та працюють у фітнес-індустріїю

Про це вони заявили в інтерв'ю "Russia Today".

"Я не знаю, взагалі не чув... (про Скрипаля, - ред.) до ось цієї ситуації, поки не почався ось цей кошмар з нами, я не чув це прізвище, я не знав нічого про них", - наголосив Боширов.

Також чоловіки стверджують, що не знають, ще розташований будинок Скрипаля і, можливо, навіть підходили до нього, не підозрюючи цього.

За їхніми словами, вони прибули в Солсбері 3 березня й пробули там не більше півгодини-години, 4 березня вони знову туди повернулися, щоб оглянути визначні пам'ятки.

"Якщо коротко, це фітнес-індустрія, все, що стосується спортивного харчування, вітаміни, мікроелементи, протеїн і так далі", - розповів Петров про їхню роботу.

За словами Боширова, їм би не хотілося заглиблюватися в ці питання, оскільки вони бояться, що постраждають їхні клієнти.

Зазначимо, що, вчора президент Росії Володмир Путін заявив, що вони знайшли підозрюваних в отруєнні Скрипаля і що в них "немає нічого особливого чи кримінального". Понад те, за його словами, вони - цивільни особи.

Тоді ж він закликав підозрюваних прийти в ефір будь-якого російського ЗМІ та розповісти про цю ситуацію.

А вже сьогодні на RT заявили, що взяли інтерв'ю у Петрова і Боширова. Зокрема, ті вже розповіли, що їздили в Солсбері з туристичними цілями. Крім того, вони заявили, що у них з собою не було парфумів Nina Ricci, у яких була отрута "Новачок".

Британські прокурори 5 вересня назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Олександр Петров та Руслан Боширов. Поліція також показала за записами камер спостереження їх детальний маршрут 3 і 4 березня у Лондоні та Солсбері.

30 червня в місті Еймсбері графства Вілтшир на півдні Англії було виявлено непритомних чоловіка і жінку. Їхній стан тоді пов'язували із впливом невідомої речовини, однак не могли сказати точно, чим вони отруїлися.

Згодом стало відомо, що чоловік і жінка були отруєні "Новачком" - такою самою нервово-паралітичною речовиною, як і колишній шпигун Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович