Персони

15 Травня 2018
Савченко хоче їздити з СІЗО до Верховної Ради на роботу
Надія Савченко, джерело фото: zik.ua

Надія Савченко, джерело фото: zik.ua

Савченко вимагає, щоб її щодня з СІЗО возили у ВР

Народний депутат Надія Савченко, арештована за підозрою у підготовці терактів і поваленні державної влади, вимагає, щоб їй дали можливість брати участь у роботі Верховної Ради і спілкуватися з виборцями по всій Україні.

Про це вона заявила на засіданні Шевченківського суду, який розглядає продовження міри запобіжного заходу для Савченко, пише "Українська правда".  

"Забезпечте мені роботу. Є закон про Верховну Раду. Там є розпорядження дня народного депутата. Вивчіть його, прокурори. Влаштуйте мені доставку щоранку з СІЗО у ВР. Не можна конвою під купол – добре, стійте чекайте, поки я закінчу роботу. Влаштуйте мені доставку в комітети", - сказала нардеп.

Вона також вимагає забезпечити їй спілкування з її виборцями.

"Є ще спілкування з виборцями. У мене немає днів для прийому і кабінету. Я їжджу по всій Україні і спілкуюся з виборцями. Будь ласка, конвой, надайте мені таку можливість. Возіть мене. Хочете на автозаку – хай буде так! Хочете в наручниках – хай буде так. Довозьте мене до людей, я буду спілкуватися і вирішувати їхні звернення. А тоді відвозьте мене назад у СІЗО. Бо для чого вони мене обирали, щоб я 2 роки відсиділа у Росії і ще сиділа тут?", - сказала Савченко.

Якщо такої можливості у СІЗО для нардепа немає, то Савченко просить випустити її з-під варти, щоб мала змогу виконувати свою роботу.

"Надайте мені можливість працювати у ВР у повному обсязі, якщо залишатиме під вартою. Або відпускайте – з браслетом чи як, але дайте можливість виконувати свою роботу", - підсумувала Савченко.

Вона заявила, що не має наміру тиснути на свідків чи переховуватися від слідства.

22 березня 2018 року генпрокурор Юрій Луценко підписав та оголосив підозру народному депутату Надії Савченко.

Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

23 березня Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід Надії Савченко у вигляді тримання під вартою на 59 діб до 20 травня без альтернативи внесення застави. 

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович