Персони

26 Вересня 2018
''Щоб ти здох'': Настя Приходько висловилася про Путіна
Популярна українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що "плюнула б в морду" президенту РФ Володимиру Путіну, якби опинилася з ним поруч.

Як розповіла зірка, одного разу вона вже "вітала" російського лідера з днем народження. "Побажала, щоб до нього прийшли омські і псковські десантники, діти з бесламської школи, глядачі "Норд-Осту". І щоб він до кінця життя чув їхні голоси", - згадала Приходько в інтерв'ю сайту Uaportal.

"Я пам’ятаю, як одного разу вітала його з днем народження. Побажала, щоб до нього прийшли омські та псковські десантники, діти з бесланської школи, глядачі "Норд-Осту". І щоб він до скону чув їхні голоси. Я дуже хочу вірити, що пекло існує. Хочу, щоб Путін варився там у велетенському чані цілу вічність. І щосекунди відчував біль кожної вбитої дитини, кожного загиблого нашого бійця. Я хочу, щоб він вічність відчував на собі всі біди, які накоїв", https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/schob-ti-zdoh-populyarna-ukrainska-spivachka-vislovilasya-pro-putina.htm сказала співачка.

За словами Приходько, в тому, що відбувається в Україні і в Росії, винен Володимир Путін.

"Ні. Він. Бо він головний, він віддає накази. Без його наказу жодне військо нікуди не піде. На його совісті — взагалі всі біди, які відбуваються зараз у світі. Отруєння людей, війна в Україні, у Сирії… Скільки безневинних дітей там було вбито — просто тому, що вони жили на своїй землі? Цей перелік можна продовжувати довго. І у всьому винен він", — каже співачка.

Читайте також: Приходько: Я знаю, що повинен робити політик. Він повинен допомагати людям

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович