Персони

01 Лютого 2020
Шокін заявив, що син Байдена "просто наркоман і алкоголік"
Шокін дав інтерв'ю особистому адвокату президента США Джуліані

Стало відомо, що ексгенеральний прокурор України Віктор Шокін дав інтерв'ю адвокату американського президента Дональда Трампа Рудольфу Джуліані. Відповідне відео було опубліковано у п'ятницю, 31 січня, на YouTube-каналі американця.

Наголошується, що інтерв'ю було знято в Києві ще кілька місяців тому і спрямоване проти конкурента президента США Трампа на виборах Джо Байдена.

Примітно, що в основному інтерв'ю складається з особистих домислів адвоката Джуліані.

У свою чергу Шокін заявив, що пов'язана з Байденами газовидобувна компанія Burisma займалася відмиванням грошей в Україні і по ній нібито було відкрито кілька виробництв.

Керівник компанії Микола Злочевський, за словами Шокіна, міг би потрапити за грати, якщо б перебував в Україні на момент розслідування.

Більш того, він звинуватив Хантера Байдена в тому, що в 2014 році, коли його призначили в наглядову Раду Burisma, той нібито "не мав достатньо кваліфікації, він просто наркоман і алкоголік".

Шокін стверджує, що його змусили покинути генпрокуратуру, так як інакше Україна не отримала фінансову допомогу від Сполучених Штатів Америки.

Нові досьє

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Реклама

Партнери