Персони

22 Лютого 2019
Скрипін до дуету Анна-Марія: Ваша мама - колаборант, яка працює з окупаційною владою
Фіналісти “Євробачення-2019” дует “Анна-Марія” “зашкварилися” - їхні батьки, виявляється, добре себе почувають в окупованому Криму на високих посадах

Мати співочого дуету “Анна-Марія” - Лариса Опанасюк є віце-прем’єр-міністром в уряді маріонеткового Сергія Аксьонова в Криму, і стала “Юристом року РФ”.
Про це йшлося у програмі Романа Скрипіна в ефірі телеканалу ATR. 

- У вас розділена сім’я?
- Чому?
- Де ви живете?
- В Києві
- А батьки?
- Батьки в Сімферополі.
- Працюють вони ким?
- На своїй роботі.
- Якій?
- Вони юристи.
- Тато ким працює?
- Він суддя, зараз вже у відставці.
- Коли звільнився?
- Два роки тому.
- Тобто ще працював на окупантів.
- А мама?
- ....- Мама ваша- Опанасюк Ларисиа Миколаївна, вона працює заместитель председателя Совета министров республики Крим. Тобто вона колоборант. З окупантами”.

У ефірі програми сестри Анна і Марія зізналися, що вони кримчанки і у 17 років отримали звання Заслужених артисток Автономної Республіки Крим.

На запитання ведучого про те, чи має Україна війна з Росією, дівчата відповіли спочатку, що "у нас це називається АТО", а потім і зовсім відмовилися відповідати, пославшись на те, що вони не є "членами секретаріату президента", щоб відповідати на політичні питання.

Роман Скрипін також поцікавився у артисток, що, на їхню думку, сталося з Кримом.

"Насправді Крим залишився Кримом. Те ж саме море, ті ж самі гори, той же самий повітря...Мені здається, Україна втратила Крим. Це наша думка", - відповіли дівчата.

Скрипін спробував уточнити, що ж вони мають на увазі.

"На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати вам на такі складні політичні питання", - сказали сестри Опанасюк.

Співачки також заявили, що їм все одно, що російська пропагандистська громадська організація "Безсмертний полк" була придумана в Москві - їм важливіше, що люди, які беруть участь в ній, пам'ятають своїх предків і шанують їх пам'ять.

"Розумієте, в чому, напевно, різниця між нами і вами. Ви говорите про атрибути, назви, георгіївські стрічки, а ми говоримо про суть, про те, що люди вдячні тим, завдяки кому ми сьогодні живемо. Для нас це найважливіше. Георгіївська стрічка - її можна надіти, а можна зняти, а пам'ять не вибити нічим ", - додала Марія Опанасюк.

Крім того, що після відповідей співачок, до ефіру зателефонував глядач і нецензурно висловився до дуету.

"Ці істоти - просто російські бл**і. Сенсу з ними розмовляти немає. Я прошу вибачення, що в прямому ефірі...З повагою до вас і без поваги до цих істот", - сказав глядач.Журналістка Мар’яна П’єцух поділилася своїми враженнями у Facebook про побачене: “Пішли дівчата на Євробачення, з дуже навіть пристойним номером, але, не подумавши, зайшли по дорозі до Скрипіна, а там поспівати так і не дали, зате довго розбиралися, чий Крим. Все звершилося в ефірі "русскими бл..дями" від глядача”.

Нагадаємо, дует “Анна-Марія” посів друге місце у півфіналі національного відбору “Євробачення-2019”.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович