Персони

09 Грудня 2017
"Тарілку у ресторані справді облизував". Антон Геращенко розказав, чому це робив
Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко прокоментував відео, на якому він облизує тарілку

У Мережу виклали відео, як схожий на нардепа Геращенка чоловік під час трапези язиком облизує тарілку. Політик підтвердив, що то був справді він.

"У вересні цього року мене запросив на дружній обід заступник посла Японії в Україні, мій хороший знайомий, Мічіо Харада. Зустріч заступник посла Японії призначив в ресторані східної кухні "Бао". На зустрічі з японським дипломатом ми обговорили проблеми відновлення територіальної цілісності України, напрямки допомоги Японії в справі реформування правоохоронних органів нашої країни. Я люблю східну кухню. А одна страва була особливо смачною. Помітивши це, японський дипломат розповів, що в Японії, де не прийнято використовувати хліб для вимочування смачного соусу, вважається знаком особливої поваги до кухаря, коли тарілка після обіду залишається вичищеною до блиску. І в японській традиції це не вважається непристойним", - пояснив Геращенко.

Фото і відео зробив блогер Василь Крутчак. Через посередників відео потрапило до екс-заступника голови Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова, який нині переховується поза межами України і який виклав це відео в соцмережі. 

"Мені немає чого соромитися. Я поважаю традиції різних дружніх Україні націй. А Андрію Портнову рекомендую вивчати літературу про смачну і здорову їжу, про смаки і звичаї різних народів світу. З метою освіти Андрія Володимировича завтра ж вишлю йому в Москву за адресою вул. Луб'янка, 2, Головне управління Федеральної служби безпеки РФ, кілька таких книжок про смачну і здорову їжу. Ваш куратор вам їх передасть", - потролив Геращенко. 

 

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich