Персони

12 Липня 2018
Тимошенко має вдвічі більший за Порошенка рейтинг у двох свіжих соцопитуваннях
Юлія Тимошенко, джерело фото: rian.com.ua

Юлія Тимошенко, джерело фото: rian.com.ua

Проте жоден з кандидатів у президенти не набирає 11%

Тимошенко продовжує лідирувати у соціологічних опитуваннях щодо виборів президента України, однак її рейтинг тримається на позначці 10,5%.

Про це йдеться в оприлюднених сьогодны опитуваннях групи "Рейтинг" та GFK.

Згідно з результатами дослідження групи “Рейтинг”, лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 10,5%. За Анатолія Гриценка готові віддати свої голоси 6%, Юрія Бойка - 5,6%, Володимира Зеленського - 5,7%, Олега Ляшка - 5,1%, Петра Порошенка - 4,8%, Святослава Вакарчука - 4,3%, Євгена Мураєва - 2,7%, Вадима Рабіновича - 2,4%, Олега Тягнибока - 1,6%, Андрія Садового - 1,6%, Сергія Таруту - 1%, Арсенія Яценюка - 0,7%. Романа Безсмертного - 0,7%.

Тим часом результати соцопитування GFK вказує, якби вибори президента України відбулися наступної неділі, то за Юлію Тимошенко проголосує 10% українців, Володимира Зеленського - 7%, Анатолія Гриценка - 6%, Юрія Бойка - 5%, Олега Ляшка - 5%, Петра Порошенка - 5%, Вадима Рабіновича - 3%. По 1% отримають Володимир Гройсман, Андрій Садовий, Олег Тягнибок, Валентин Наливайченко, Сергій Тарута, Роман Безсмертний та Євген Мураєв.

Соціологи вважають, що список потенційних кандидатів в президенти України продовжує зростати, але при цьому рейтинг семи претендентів з першої десятки різниться в межах похибки. Це говорить про можливість перестановок і перетікань від час передвиборчої кампанії.

 

Дані групи "Рейтинг" показують, що виборці Анатолія Гриценка в більшості готові голосувати за Тимошенко, а її симпатики в основному підуть до Вакарчука. Ті, хто вважає своїм кандидатом Зеленського і Вакарчука, не надто схильні віддавати симпатії комусь іншому, що, за словами соціологів, говорить про дві тенденції: бажанні нарешті побачити в політиці нових людей і розчарування молоді в "старій гвардії" .

Якщо ж голова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко, який посідає третє місце у рейтингу, не піде на вибори, його голоси, скоріше за все, перейдуть до іншого представника опозиції - або Вадиму Рабиновичу, або Євгену Мураєву, який випередив свого колегу.

Серед опитаних групою "Рейтинг" респондентів, які мають намір голосувати, майже кожен п’ятий не визначився з вибором. Антирейтинг надалі очолює Петро Порошенко: майже половина респондентів не проголосували б за нього у жодному випадку. За Юлію Тимошенко не проголосували б 28,5%, Арсенія Яценюка - 26,9%, Олега Ляшка - 26,2%, Олега Тягнибока - 18,9%, Юрія Бойка - 16,1%, Вадима Рабіновича - 15,6%.

 

Нові досьє

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Реклама

Партнери