Персони

19 Липня 2021
Тронь Сергій. ДОСЬЄ
Український підприємець, інвестор.

Засновник компанії "White Rock Management".

Інтереси бізнесмена охоплюють ІТ та інновації, логістику, енергетичну та фінансову сфери. Виступає за впровадження "зеленого" бізнесу і «зелених» джерел енергії в Україні.

Біографія

Сергій Тронь народився 18 вересня 1984 року в м. Кам'янське Дніпропетровської області (до 2016 року — м. Дніпродзержинськ), де у 2001 році закінчив загальноосвітню школу №10. З юних років захоплювався боксом і легкою атлетикою. Наразі мешкає у м. Києві. Одружений, виховує трьох дітей. 

Освіта

У 2006 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю "технологія машинобудування". У 2017 році здобув другу вищу освіту, закінчивши Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю "правознавство".

Кар’єра

З 2006 по 2009 рік Сергій Тронь — генеральний директор ТОВ «СТ-Транс» у м. Кам'янське (виробництво продуктів нафтопереробки, оптова торгівля паливом, вантажні перевезення).

З 2009 по 2014 рік — засновник і президент ТОВ "Екоойл", яке спеціалізувалося на видобутку нафти і виробництві продуктів нафтопереробки (м. Донецьк). 

У 2012 році став одним із засновників та першим віцепрезидентом ТОВ «Глобал Фінансіал Менеджмент Груп» (неспеціалізована оптова торгівля, консультаційні послуги з питань комерційної діяльності та управління, посередницька діяльність у торгівлі товарами широкого асортименту тощо).

З 2012 по 2014 рік  — перший віцепрезидент Київської міської організації Федерації боксу України. 

З квітня 2013 по березень 2014 року — перший віцепрезидент корпусу віцепрезидентів апарату при наглядовій раді банку ПрАТ "Міський комерційний банк" (з 2017 року — співзасновник). Діяльність банку припинено у 2020 році.

З 2017 року — голова наглядової ради компанії "УкрТВС", що співпрацює з Казахстаном у галузі атомної промисловості. 

У 2016 році заснував компанію "White Rock Management", що займається інвестиціями в інноваційні технології та будівництвом дата-центрів.

Теги

Тронь

Нові досьє

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Свіщов Олександр Юрійович. ДОСЬЄ

Hryhoriy Kozlovskyy: ukraiński biznesmen i aktywna osoba publiczna Dossier

Досьє Григорія Козловського - українського бізнесмена та активного громадського діяча

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Реклама

Партнери