Персони

31 Січня 2018
"У нас з Іриною - 30-річчя спільного життя": Луценко про відпочинок на Сейшелах
Юрій Луценко, джерело фото: oligarh.media

Юрій Луценко, джерело фото: oligarh.media

Генеральний прокурор розповів про свій відпочинок на островах

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що його родина може дозволити собі відпочинок на Сейшелах і він не має рахунків в офшорах та не володіє зарубіжною нерухомістю.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Для тих, хто переживає за мої видатки на відпочинок. У кінці вересня старший син оженився і відклав традиційний "медовий місяць" на пізніше. В 2018 році у нас з Іриною - 30-річчя спільного життя. Вирішили, що усією сім'єю у січні проведемо відпочинок, щоб побути разом. Саша і Настя вибирали місце у теплих краях. Син оплатив переліт (і ми це вказали у своїх деклараціях). Проживання (приблизно 20 тис. дол на трьох) ми оплатили самі. У нас немає рахунків у офшорних зонах, ми не володіємо зарубіжною нерухомістю, яхтами чи гелікоптерами. Останнім часом я отримую зарплату від 130 до 220 тис. грн щомісяця. Іра - понад 110 тис. доходу. Це дозволило нам провести з дітьми 7 днів на відпочинку", - написав він.

Генпрокурор також зауважив, що ці доходи також дозволили йому надати матеріальну допомогу воїнам АТО.

"Так само як ці доходи дозволили мені в грудні оплатити матеріальну допомогу пораненим воїнам АТО на 450 тис. грн, а Ірині допомагати іншим людям. Я щасливий з обох цих вкладень - у свою сім‘ю і в допомогу людям", - резюмував він.

Раніше програма "Схеми" повідомила про те, що родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з видом на океан комплексу Four Seasons Resort, одного із найдорожчих готелів Сейшелів (пляж Бе-Лазар Має). За підрахунками журналістів, увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся орієнтовно у щонайменше 52 тис. євро. 

Нові досьє

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA