Персони

01 Липня 2019
В списку "Слуги народу" знайшли тих, хто носить прапор РФ та близький до Пшонки
Серед кандидатів від президентської партії "Слуга народу" виявлено осіб з доволі неоднозначими політичними поглядами

Про це заявив один з провідників патріотичного середовища Одеси, в минулому керівник місцевого "Правого сектору" Сергій Стерненко на своєму YouTube-каналі, повідомляє Еспресо.TV.

Він звернув увагу на бодібілдера Артема Дмитрука (округ №133, Київський район міста Одеси), який їздить на змагання до Москви, про що він сам заявляє, та тренується у спортивній формі з російським триколом. Відповідне фото є у нього на Instagram.

Окрім того, у прохідній частини партійного списку "Слуги народу" значиться Ольга Кавун (№78), чий чоловік, Дмитро Кавун, працював у прокуратурі Одеси та попав під дію закону про люстрацію, а разом вони, за даними Стерненка (він наводить копії документів), долучилися до фінансування партії "Наші" Євгенія Мураєва.

До того ж, Дмитра Кавуна активіст називає кумом Артема Пшонки, сина Віктора Пшонки ("генерального прокурора Януковича, який відомий своєю безмежною корупцією").

Відповідно, станом на кінець червня керівництво партії Зеленського відмовилося від підтримки Дмитра Співака, однак не помічає висловлювань Олександра Дубінського та його зв'язків з Андрієм Портновим, спільно з яким він вступив в публічний конфлікт з №4 у списку "Слуги народу" Давидом Арахамією, як і колишнього топ-менеджера ЮКОСа Михайла Соколова, котрий підписував меморандум про співпрацю з Юрієм Бойком.

 

"І не буде зайвим сказати, що чоловік Ольги під час роботи в одеській прокуратурі став близьким другом Дениса Чорних, який після Майдану втік до Москви та став членом партії Путіна "Єдина Росія", - додав він.

" ...Мали б, мабуть, балотуватись до Державної Думи РФ, але чомусь ідуть до Верховної Ради України", - підсумував Стерненко.

Сергій Стерненко також навів слова Володимира Зеленського, котрий, нагадаємо, обіцяв реагувати на достовірні дані про недоброчесних та небажаних для його партії кандидатів:

"Раптом громадськість і чесна журналістика вкажуть нам на помилки - ми їх виправимо".

 

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу