Персони

14 Листопада 2017
Мельниченко Володимир. ДОСЬЄ
Народний депутат України, обраний у одномандатному окрузі № 193 (Хмельницька область). Член фракції БПП

Біографія

Народився 1 лютого 1965 року в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

У 1996 році закінчив Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут ім. В.П. Затонського. Історик за фахом. У 2005 році отримав диплом Кам'янець-Подільського державного аграрно-технічного університету. Спеціальність: облік і аудит, кваліфікація: економіст з бухгалтерського обліку.

У 1989 по 1990 роках - інструктор Кам’янець-Подільського РК ЛКСМУ.

З 1990 по 1996 роки - заготівельник у Кам’янець-Подільському відгодівельному радгоспі «Поділля».

У 1996-1999 роках - заступник директора ТзОВ «ЦКМ», а з 1999 по 2002 рік - заступник директора ТзОВ «Аметист».

З 2002 по 2005 рік  - заступник голови правління Кам’янець-Подільського цукрового заводу.

З 2005 по 2009 рік - заступник директора ТзОВ «Аметист».

З 2005 року -  фізичною особа-підприємець.

З 2007 року - голова Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів.

У 2002-2010 роках був депутатом Кам’янець-Подільської районної ради.

На виборах 2010 року обраний депутатом Хмельницької обласної ради.Був членом фракції ПР у облраді. Був заступником голови постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, природокористування та екології.

На парламентських виборах 2012 року обраний по одномандатному окрузі № 193 (Хмельницька область). Самовисуванець. Був членом фракції Партії регіонів. 19 грудня 2013 року вийшов з фракції ПР.

На дострокових виборах 2014 року обраний до Верховної Ради у одномандатному окрузі № 193. Висуванець Блоку Петра Порошенка.

Член парламентського комітету з питань правової політики та правосуддя.

Член фракції БПП.

 

Богословська

Володимира Мельниченка називають цивільним чоловіком Інни Богословської. Сама Інна Германівна розповідала: що познайомилася з Мельниченком під час сумнозвісного з'їзду в Сєвєродонецьку: "Це дуже смішно, але познайомилися ми з ним в Сєвєродонецьку під час з'їзду Партії регіонів. Він підійшов до мене і попросив сфотографуватися".

У листопаді 2012 року Богословська зізналася, що вона з Володимиром Мельниченком думали про поповнення: "Ми думали, безумовно. Але все ж 52 роки це, я думаю, багато. Безумовно, все можливо. Якщо Господь дасть, я буду щаслива" ("ТСН", 6 листопада 2012 року).

 

Компромат

Член банди

У 2012 році тодішній народний депутат Геннадій Москаль заявив, що Володимир Мельниченко ще у 90-х роках входив до потужного організованого угруповання на Хмельниччині. 

«У 90-х роках я працював першим заступником начальника УМВС у Чернівецькій області, тому добре знаю, що на той час Володимир Мельниченко входив до організованого злочинного угрупування м.Кам’янець-Подільський, яке очолював відомий кримінальний авторитет на прізвище Шевченко. Шевченка внаслідок кримінальних розбірок підірвали біля під’їзду власного будинку, куди його підвозив Мельниченко. Вбивство досі не розкрите, а злочинне угруповання після смерті лідера очолив В.Мельниченко», - розповідав Москаль.

Рішенням Кам’янець-Подільського міжрайонного суду від 27 грудня 2012р. встановлено, що оприлюднена Москалем інформація, не відповідає дійсності. Москаль вибачився, але пообіцяв обстоювати свою позицію у Європейському суді з прав людини.

Матеріальний стан

У електронній декларації у 2016 році Володимир Мельниченко і члени його родини задекларували 50 об’єктів нерухомості та об’єктів незавершеного будівництва. Із них 38 об’єктів нерухомого майна.

Вони розташовуються у 9 населених пунктах: Кам’янець-Подільський, Київ, Хмельницький, с. Велика Слобідка, с. Врублівці, с. Довжок, с. Нігин, с. Ісаківці, смт. Стара Ушиця.

12 об’єктів незавершеного будівництва (із них 10 квартир загальною площею 776,1 м2). Всі вони розташовані у Кам’янці-Подільському. Нерухомість належить приватному підприємству «Віват Агро» та ЖБК «Пушкінська,26-А» з позначкою «об’єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб’єкта декларування».

Також у власності нардепа та його родини перебуває 18 земельних ділянок загальною площею 16 гектарів.

Із цінного майна пан Мельниченко задекларував швейцарський наручний годинник ULUSSE NARDIN. В спадщину політик отримав три комплекта монет Олімпіада 80 та картину норвезького художника-імпресіоніста Хенріка Лунда (1879-1935 рр.).
12 транспортних засобів у сім’ї депутата: легкові автомобілі (Toyota Land Cruiser, Chevrolet Aveo, Lexus LX 570, Audi Q5, Toyota Avensis T25), 3 автобуси (Мерседес та MAN), 2 причепа та 2 водних засоби. 218 тис. 400 грн. - розмір внесків Володимира Мельниченка у корпоративні права ПП «Подільська біоенергетична компанія» та ТОВ «АФ Агроінком». Дружина Іоланта Остапишина внесла ще 200 тисяч у статутний капітал ПП «Дживальдіс».

Має готівкою 680 тис.грн, $30 тис., €40 тис. Із них 30 тис. доларів він отримав у спадщину. Інших коштів у банках не задекларовано. Дружина Іоланта вказала 600 тис. грн заощаджень та $ 60 тис. спадщини.

Донька Олена задекларувала 300 тисяч гривень, $40 тис. та $ 30 тис.

Сім’я

Одружений. Дружина - Остапишина Іоланта Мар'янівна.

Виховують двох дітей: доньку – Олену та сина – Олексія.

 

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери