Персони

21 Вересня 2018
Я буду вами, а ви маєте бути Ляшком, - Ляшко
Олег Ляшко, джерело фото: rian.com.ua

Олег Ляшко, джерело фото: rian.com.ua

Лідер "радикалів" озвучив президентські плани

Очільник Радикальної партії Олег Ляшко розповів, що робитиме у разі обрання президентом, проте офіційно ще не заявив, що йде на вибори.

Тези своєї програми Ляшко озвучив виступаючи на засіданні Верховної Ради у п’ятницю.

"Наші пропозиції до Конституції: ліквідація посади прем’єр-міністра, президент несе повну відповідальність за те, що відбувається в країні. Закони про імпічмент президента, і тимчасові слідчі комісії, щоб президент був підконтрольний і його можна було притягнути до відповідальності", – сказав Ляшко.

Також "радикали" пропонують скоротити чисельність депутатів до 250 чоловік, кількість міністерств і комітетів, скасувати мажоритарну виборчу систему, ліквідувати "зайві та новостворені правоохоронні органи, які не довели свою ефективність", зробити виборними посади суддів і прокурорів, відновити "суворий контроль" за якістю продуктів харчування, цінами на ліки та продукти першої необхідності.

"Силовики будуть між собою не яйцями мірятися, а ловити злочинців, за що їм люди платять космічні зарплати", – пообіцяв Ляшко.

Новостворені органи НАБУ, САП, НАЗК, на думку "радикалів", "повністю дублюють повноваження ГПУ, СБУ, МВС", займаються "розборками між собою" і "тиском на опозиційні політичні сили".

Судова гілка влади, за словами голови партії, "повністю під президентом".

"Головні стратегічні зміни: закріпити землю за українськими фермами, щоб транснаціональні глитаї не скупили наше головне багатство за безцінь", – оголосив Ляшко.

Він сказав, що на посаді президента "не буде маріонеткою зовнішніх кукловодів, як зараз президент Порошенко".

"Я буду кожним з вас, щоб більш ефективніше захищати ваші інтереси. А кожен з вас має бути Ляшком, який рве за своїх і бореться кожен на своєму рівні за краще життя для людей. Пам’ятаєте, як у "Трьох мушкетерах": Ляшко за всіх, і всі за Ляшка", – заявив лідер очільник Радикальної партії.

Ляшко додав, що він "за жорстку, але справедливу владу".

"Поки в країні плаче хоч одна дитина, я не можу спати спокійно", – сказав політик.

Промову він читав з листка, що незвично для головного "радикала". Завершуючи її, Ляшко нагадав кількість своїх прибічників по всій країні.

"Ви всі – це Ляшко, так само як і я – це ви", – підсумував він.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу