Персони

02 Лютого 2020
"Здавайте мандат! Мову українську ви не любите, над пенсіонерами знущаєтесь". Вибачення Брагара у FB викликало хвилю обурення
Станом на ранок неділі, 2 лютого 2020 року, допис 25-річного народного депутата від фракції "Слуга народу" Євгена Брагара, в якому він ніби перепрошує у мешканки передмістя Кропивницького за адресовану їй пораду продати пса, аби сплатити за спожитий газ, набрав понад 5 тис. коментарів

Йдеться про переважно осудливі репліки й звернення до політика, передає Еспресо.TV.

"Здавайте мандат! Ви не гідний бути в парламенті! За які такі заслуги вас повинні утримувати українські платники податків? Мову українську ви не любите, над пенсіонерами знущаєтесь.

Вам треба ще набиратись життєвого досвіду, піти захищати Україну, набратись розуму! Такі депутати в 25 років без знань, досвіду, любові до України - нам не потрібні! Здавайте мандат!", - пише йому користувачка Зоряна Яницька.

"Ти знаєш, що ти не компетентний, і ти лізеш в політику. Ти - злочинець. Бо усвідомлюєш, що ти не можеш ніц поміняти, а сидиш і отримуєш величезні зарплати. Йди звідти! Складай мандат!",- підтримує її пропозицію Галина Литвинюк. 

"Якщо ти не навчився відповідати на чутливі питання, але добре демонструєш своє презирство до людей, то як ти можеш бути народним депутатом? Здай мандат!",- додає Михайло Скляр. 

 

 

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери