Персони

21 Грудня 2020
Безсмертний: Український поліцейський не захищатиме Зеленського від обуреного народу
Не виключно, що незабаром українці захочуть "прийти на зустріч" з президентом Володимиром Зеленським. За подібних обставин йому не слід розраховувати на підтримку правоохоронців

Так вважає український політик Роман Безсмертний, про що він заявив в етері щотижневої програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

"Безумовно, що фігура Зеленського зараз дуже влаштовує олігархічне середовище. Бо він не є президентом, він грає роль президента. І грати цю роль йому відведено до того часу, поки "караул не втомиться". Як тільки "стомиться караул", на зустріч прийдуть громадяни і на цьому настане катастрофа - і інституційна, і особистісна", - наголосив він.

При цьому, як зазначив Безсмертний, такої небезпеки "не відчуває сьогодні вище керівництво держави - і в особі президента, і депутатів, і урядовців".

"Вони не розуміють, що український полісмен (перед тим - український міліціонер), він такий же злидень як і всі інші представники суспільства, і він не буде цю невеличку групку, яка його робить злиднем, захищати", - пояснив Роман Безсмертний.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу