Персони

01 Лютого 2019
Гелетей розповів подробиці замахів на Порошенка
Торік Держохорона запобігла 11 замахам на президента

Керівник Управління державної охорони Валерій Гелетей розповів подробиці замахів на президента України Петра Порошенка. Про це він повідомив в ефірі телеканалу "Прямий".

За словами керівника Держохорони, впродовж минулих років, починаючи фактично з інавгурації Порошенка, було кілька гучних справ, пов'язаних із замахами на його життя і здоров'я.

"Якщо у нас 2014, 2015 включаючи 2016 рік основне навантаження для УГО по відношенню до гарантування безпеки вищих посадових осіб, в першу чергу, президентові держави було це – місце роботи президента, місце проживання президента, місце маршруту руху президента, перебування в громадських місцях, то в 2017-2018 роках основні акценти змістилися. Основна небезпека чекає на нас і чекала в Луганській і Донецькій областях, у зоні ООС, куди дуже часто їздить президент…", - розповів Гелетей.

За його словами, Держохорона разом зі спецслужбами, а це СБУ, військова розвідка, служба зовнішньої розвідки й поліції гарантували безпеку Порошенка й запобігли 11 замахам на вбивство президента.

"Я хотів би, щоб ви зрозуміли, що в цю кількість 11 - це попередження замахів на президента, коли наші працівники-військовослужбовці, контрснайперської служби побачили на території, не контрольованій нами, так звані снайперські пари, які працювали у форматі готовності до скоєння терористичного акту. Розумієте, що хороший професійний снайпер, працюючи з професійною контрснайперською системою, може влучити до 3 кілометрів. Тобто, зрозуміло, ми вважаємо, що це був замах на життя та здоров’я президента. Зрозуміло, що ми змінюємо маршрути, змінюємо місця перебування. Так само ми вилучаємо по місцю, коли президент проїжджає або напередодні візиту, або під час візиту так звані льожки - тобто готовність до скоєння терористичного акту. Вилучається і зброя, і вибухівка", - повідомив керівник Держохорони.

Нові досьє

Щуцький Олександр Геннадійович. ДОСЬЄ

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Реклама

Партнери