Персони

02 Листопада 2023
Горбуненко Денис Володимирович
Підприємець, банкір, фінансист, інвестор

Денис Горбуненко - біографія

Горбуненко Денис Володимирович родом із Донецька. Народився 1973 року.

Після того, як закінчив школу, вступив до Донецької академії управління. Закінчив її з дипломом бакалавра за спеціальністю «Менеджер непромислових підприємств», а потім поїхав навчатися у Велику Британію. Там він став студентом університету «Оксфорд Брукс» і здобув ступінь магістра бізнес-адміністрування.

Горбуненко - кар’єра

Ще під час навчання Горбуненко Денис почав будувати кар'єру – влаштувався до Донбаської філії Акціонерного банку "INKO". За 4 роки (з 1992 по 1996 рік) показав вражаючі результати – від провідного спеціаліста відділу кредитування до заступника керуючого філією.

Відразу після цього Денис Горбуненко обійняв посаду управлінця пасивними операціями Акціонерного банку «Київ-Приват» (1998), це допомогло йому в 1998-1999 роках стати керівником відділу міжнародних розрахунків та операцій, а потім начальником операційного відділу Київського міжнародного банку, який входив до Міжнародної групи Rabobank.

З 1999 до 2004 року Горбуненко обіймав посаду заступника голови Правління, а пізніше заступника голови Наглядової Ради та члена Наглядової Ради ВАТ "Кредитпромбанк" (Київ, Україна). Він займався управлінням бізнесом та стратегічним розвитком банку. За час роботи там йому вдалося:
• розширити мережу відділень та банків-респондентів;
• збільшити діапазон операційних валют банку;
• покращити ефективність діяльності.

За період 2004-2009 років Денис Володимирович Горбуненко працював у ВАТ «Родовід Банк», де став міноритарним акціонером та Головою Правління. Йому вдалося збільшити активи банку на 1833% і привести фінустанову до першої 20 банків України з розгалуженою мережею відділень з-понад 10-ма тисячами працівників. Результатом діяльності фінансиста стали неймовірні показники – активи банку зросли зі $150 млн 2004 року до $2,75 млрд 2008-го. Цього ж року капітал банку було оцінено у 800 мільйонів доларів.

У 2009 році Горбуненко змінив напрямок своєї діяльності – пішов із «Родовід банку» та почав інвестувати у проекти за участю приватного та іноземного капіталу. Цим досі й займається, будучи інвестором з участю різного ступеня - від стратегічного нагляду до оперативного управління вищого рівня.

Бізнес-інтереси

Основні напрямки роботи, які обирає для себе Денис Володимирович Горбуненко, є наступними:

• Телекомунікації: викуп і подальший продаж основного телекомунікаційного активу фіксованого зв’язку з розміром угоди, що перевищує 800 мільйонів доларів США.
• Ринок нерухомості: придбання та реконструкція житлової нерухомості елітного класу (Велика Британія).
• Управління майном преміумкласу: організація комплексного спеціалізованого обслуговування домоволодінь осіб з надвеликим чистим капіталом у відповідності до індивідуальних потреб і побажань (Велика Британія).
• S.Pierce Adisors Ltd: інвестиційно-банківська компанія з надання широкого спектра спеціалізованих консультаційних, супроводжувальних та дослідницьких послуг (Україна).
• Торгівля металами, мінералами та добривами: діяльність на міжнародному ринку торгівлі сировиною та добривами (ОАЕ).

Визнання й нагороди

Горбуненко Денис не раз ставав «Банкіром року» (у 2007 та 2008 роках), став одним із п'яти лідерів за підсумками дослідження «Молодий підприємець року 2008» за версією компанії «Ernst and Young», а також зайняв 78 рядок рейтингу по Україні (список Forbes).

Посилання за темою: 

https://www.facebook.com/DGorbunenko

https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/na-kitaj-chekajut-serjozni-ekonomichni-problemi-bankir-horbunenko-1679956.html

https://nyweekly.com/news/eu-managed-to-avoid-capital-outflow-due-to-us-inflation-reduction-act-banker/

https://apostrophe.ua/ua/news/politics/foreign-policy/2023-09-05/devalvaciya-i-suschestvennoe-zamedlenie-rosta-ekspert-rasskazal-o-problemah-ekonomiki-kitaya/304166

https://ukranews.com/en/news/953322-inflation-expectations-in-the-eu-reached-the-highest-level-since-2010-expert

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович