Персони

11 Січня 2018
Ірина Луценко про фразу "Винєси козла!": "Я просто на секунду не контролювала свою мову"
Представник президента України у Верховній Раді пояснила ситуацію з Юрієм Левченко зайвою емоційністю

Емоційність реакції була викликана напругою ситуації у Верховній Раді.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповіла представник Президента у Верховній Раді, дружина Генерального прокурора Ірина Луценко.

Коментуючи випадок в Раді, коли вона кричала нардепу Олегу Недава "Олєг, винєсі козла!", Маючи на увазі нардепа Юрія Левченка, Луценко пояснила, що її надмірна емоційність була викликана великою відповідальністю моменту. 

"А ви уявіть собі ситуацію: 30 переляканих дітей з балкона дивляться в зал, бачать димову шашку, з якої йде дим. Перекрито виходи, щоб депутати не змогли вийти. Твоя колега (Ірина Геращенко. - Ред.) Під ударом, і ти розумієш всю серйозність ситуації; розумієш, що не можна залишати трибуну, інакше вирвуть мікрофон і там. і в такій ситуації тобі не до сентиментів, не до поклонів, і "плиз", і "будь ласка". Ти не знаєш: чи після шашки підуть вибухи? або постріли? чи впаде люстра? (...) Ти вже не вибираєш благородних виразів. Ти розумієш, що це треба зробити - прийняти цей закон (про деокупацію Донбасу. - Ред.), не довести справу до бійки. Не можна дозволити, щоб Геращенко витягли з президії. Треба, треба, треба. І ти вже не думаєш, що у тебе зривається з мови . Але можливо, і не було б такої репліки, якби не цинізм всіх цих подій. Особливо в присутності цих дітей на балконі. (...) Це було відчуття великої відповідальності. і, мабуть, я просто на секунду не контролювала свою мову ", - розповіла Луценко.

Читайте також: Недава Олег. 10 фактів із життя

 

 

 

Нові досьє

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США