Персони

29 Січня 2020
Ірина Проскуріна представляє свою дебютну книгу "Як стати моделлю в Америці"
Як відомо, слов´янська краса давно підкорює світові подіуми

Відомі дизайнери із задоволенням співпрацюють з дівчатами, котрі народилися на території країн пострадянського простору. А українські кралі, впевненою ходою крокують головними подіумами світу, все частіше з´являються на обкладинках головних міжнародних видань та в модельному бізнесі посідають окрему, привілейовану нішу. Звичайно ж, не всі цінителі жіночої краси тяжіють до типажу, що асоціюється в Україні з "карими очима та чорними бровами".

Але наша країна багата різними типажами, які високо цінуються в світі моди. Імена яскравих українок відомі більшості модних дизайнерів. Сніжана Онопко, Анабель Бєлікова, Діана Фархіулліна, Христина Романова, Жужу Іванюк, Антоніна Васильченко, Анна Богдан успішно співпрацюють зі світовими брендами: Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Ralph Lauren, Prada, Givenchy, Dsquared2, Hermes, Bottega Veneta, Chanel, Gucci, Marc Jacobs ... 

При цьому затребуваність українок продовжує зростати. Правда, для того, щоб потрапити в світ моди і отримати можливість сяяти на подіумах світових столиць fashion-індустрії, таких, як Париж, Мілан, Нью-Йорк і Лондон, де імениті дизайнери двічі на рік демонструють свої нові колекції, й де знаходяться головні офіси їхніх брендів, потрібно пройти довгий шлях самовдосконалення. Про цей шлях, на підставі свого власного досвіду в книзі «Як стати моделлю в Америці» докладно розповіла відома модель Ірина Проскуріна.

Ірина Проскуріна, крім зайнятості в модних показах, є засновником модельного агентства "Forma Models", організатором курсу "Як стати моделлю в США", блогером, провідним модельний чат-бот "Umma Bot", каналу "Моделі США" на Youtube і сторінки в Instagram @irinaprosk. Ірина живе в Нью Йорку з 2008 року. Працювала моделлю в Азії і Європі, встигла попрацювати з найбільшими брендами світу моди. Сьогодні, Ірина працює моделлю в Нью-Йорку. А крім цього, Проскуріна - берегиня сімейного вогнища і мама двох чудових малюків. Ірина вже 12 років є громадянкою США. 

Автор книги "Як стати моделлю в США", як і личить героїні дивовижною fashion-казки про Попелюшку, яка стала успішною манекенницею, народилася в простій, скромної родини. З юних років дівчинка багато працювала, продаючи косметику, підробляючи влітку на фабриці. Одного разу Ірині запропонували роботу промоутори, яка, по суті, стала відправною точкою для формування її майбутньої кар´єри. ЇЇ помітили, зробили обличчям будівельної компанії в маленькому рідному місті. А далі, по досягнення 19-річного віку, Проскуріна набралася духу і вирушила до США. Саме там, в Нью-Йорку розпочалася її професійна кар´єра в моделінгу.

У книзі "Як стати моделлю в Америці" Ірина розповідає про свій успіх і труднощі та щиро сподівається на те, що її перший літературний проект стане добрим мотиватором для початківців моделей, дасть правильну психологічну установку і допоможе сформулювати мету в нелегкому модельному бізнесі.

"Дуже важливо відчувати себе унікальним, відчувати впевненість в собі! Але перш ніж ви приступите до досягнення мети, ви повинні задати собі кілька питань і відповісти на них чесно самому собі: "Чи можу я позувати?"; "Чи боюся я камери?"; "Подорожі на самоті в великі міста лякають мене?"; "Активна я в житті?"; "Чи дозволяє моя робота приділяти час кастингу?"; "Чи відкрита я для спілкування з великою кількістю різних людей?", ділиться своїми рекомендаціями Проскуріна.

У книзі, авторка детально описує купу нюансів, що виникають на шляху до міжнародних fashion-помостів у дівчат, які обрали для себе непросту кар´єру. Видання розбите на функціональні глави, такі наприклад як - Редактори моди, або Хвилинка лікнепу; Мода в елегантному віці; Головні причини провалу найчастіше такі; Харчування і спосіб життя; Чому гроші йдуть швидко. Матеріал супроводжується яскравими ілюстраціями та містить свіжу базу даних Нью-Йоркських модельних і акторських агентств. Книга читається легко, текст викладено в захоплюючій формі. 

"Як стати моделлю в Америці" дуже скоро можна буде замовити на платформах електронної комерції Amazon і "Озон". Її вартість разом з доставкою обійдеться покупцям в Україні не більше 400 грн. Видання А5 формату виконано в м´якій палітурці. 

До слова, на досягнутому, Ірина Проскуріна зупинятися не планує і прагне знайти партнерів для дистрибуції видання в Україні. Автор готова особисто активно брати участь в PR-кампаніях та презентаціях видання. Можливо, цю книгу буде цікаво видати і у нас в країні. Проскуріна відкрита для пропозицій і обговорення умов передачі авторського права своїм майбутнім партнерам. Як годиться, молодому автору, закінчивши з першим літературним проектом, Ірина вже трудиться над новим рукописом. Накопичений досвід вона, як наставниця, хоче передати потенційним моделям агентства "Forma Models". За словами Ірини, саме українки входять до першого складу її агентства. 

"США - дійсно країна величезних можливостей. Якщо наполегливо працювати - ти станеш багатою і знаменитою. Це аксіома. Щоб домогтися успіху, потрібно ніколи не здаватися. Тільки вперед! Навіть якщо відмовляють, або говорять не здатна. Не сприймати негатив і повторювати спроби. Гонорар залежить від затребуваності. Потрібно стежити за собою. Заводити знайомства. Ходити по кастингах постійно. Намагатися потрапити в велике агентство, у них і клієнти, відповідно, великі. Супермоделі входять до списків Forbes - а це, знаєте, непогана мотивація", - стверджує авторка книги «Як стати моделлю в Америці». 

З приводу придбання видання, його дистрибуції в Україні і придбання авторських прав звертайтеся безпосередньо до Ірини Проскуріної: irinaproskurina1@gmail.com

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович