Персони

28 Січня 2018
"Кидайте бухати!": Кива відповів на своє виключення з СПУ
Ілля Кива, джерело фото: politeka.net

Ілля Кива, джерело фото: politeka.net

Ілля Кива відповів на виключення себе із Соцпартії

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Зараз ситуація схожа на ту, що Ви вигнали за пияцтво свого підлеглого, а на наступний день дізнаєтеся, що він зібрав шабаш зі своїх товаришів по чарці і похмелившись проголосив вашу відставку ...Устенко, вас з Капліним - алкоголізм остаточно доконає, кидайте бухати.)", - написав Кива.

Також політик заявив, що Петро Устенко і його однопартійці, більше не мають ніякого відношення до Соціалістичної партії України і всі його заяви не мають юридичної сили.

"Ми зняли його з посади як лідера і вигнали їх з партії, ще місяць тому. Це рішення зріло давно. Ми спостерігали за його діяльністю - за переговорами з представниками Суркова, за його спробами продатися Фірташу. Ми не дозволимо ще раз втопити СПУ на догоду чиїхось особистих інтересів. Сьогодні всі збори і заяви від цих аферистів є не більше ніж фейком і балаганом. Прошу використовувати підтверджену інформацію з офіційних джерел. Окремо для інформації - громадянин Каплін ніколи не був членом і не перебував у Соціалістичній партії України", - сказав Кива.

Він додав, що буде звертатися до суду "за захистом прав та гідності і вимогою офіційного спростування". 

Нагадаємо, Іллю Киву виключили з лав Соціалістичної партії України та позбавили статусу голови цієї політсили. Відповідне рішення було ухвалено одноголосно під час спільного засідання політради та центральної контрольної комісії СПУ

 

 

Нові досьє

Жоравович Дмитро Олексійович

Ярош - Зеленському: "Лоханувся? Вибачся!"

Соляник Олексій Анатолійович. ДОСЬЄ

Пудрик Денис Валерійович. ДОСЬЄ

Макаренко Оксана Вікторівна. ДОСЬЄ

Чекурда Тарас. ДОСЬЄ

Тронь Сергій. ДОСЬЄ

10 секс-скандалів в українській політиці

Федорко Іван Петрович. ДОСЬЄ

Ярош: Росія загострює ситуацію. Україні треба готуватися до війни з Росією

Реклама

Партнери