Персони

05 Березня 2020
"Кумир бидла". Новий міністр Кабміну у 2019 році критикував Зеленського в соцмережах
На засіданні Верховної Ради 4 березня міністром Кабінету Міністрів призначили Олега Немчінова, який змінив на цій посаді Дмитра Дубілета. ЗМІ звернули увагу, що під час виборчої кампанії 2019 року новий міністр різко критикував нинішнього президента України Володимира Зеленського

Олег Немчінов, призначений 4 березня міністром Кабінету Міністрів України, у 2019 році різко критикував нинішнього президента Володимира Зеленського в соціальних мережах. На це звернули увагу українські ЗМІ.

Зокрема, "Обозреватель" опублікував кілька скріншотів сторінки Немчінова у Facebook. У лютому 2019-го чиновник перепостив запис, де Зеленського називали "кумиром бидла", а також супроводив хештегом #слугакремля відео гумористичного номера за участю Зеленського.

Після публікацій у ЗМІ Немчінов написав, що "недоброзичливці перекручують" інформацію з його Facebook. "Я дякую прем'єр-міністру за пропозицію стати частиною урядової команди, а президенту за те, що для нього професіоналізм, проукраїнська позиція і викорінення корупції у владі є пріоритетом над тим, як ти голосував у 2019 році!" – додав Немчінов (він, найімовірніше, голосував за тодішнього главу держави Петра Порошенка). 

42-річний Олег Немчінов – колишній державний секретар Міністерства молоді та спорту, учасник АТО, кандидат наук із державного управління. У призначеному 4 березня Кабміні Дениса Шмигаля він обійняв пост міністра Кабміну (цю посаду називають "міністр без портфеля"), змінивши Дмитра Дубілета.

Нові досьє

Ігнатенко Олександр

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich