Персони

22 Січня 2018
Нинішню виборчу кампанію Порошенко буде проводити не на ідеї миру, а на ідеї війни, - Безсмертний
Роман Безсмертний пояснив, для чого Петров Порошенку закон про реінтеграцію Донбасу

Закон про реінтеграцію окремих районів Донбасу слід розглядати як початок боротьби Петра Порошенка за другий президентський термін 

Про це заявив в ефірі програми "Вердикт" з Сергієм Руденко на каналі Еспресо.TV український дипломат, колишній учасник перемовин у Мінську Роман Безсмертний.


"Цей закон - це є складова початку виборчої кампанії... Це складова певного політичного проекту, який стартує разом із прийняттям - чи введенням в дію (закону - ред.), чи з початком дії, бо це ще велики питання, чи буде цей закон діяти і коли він буде діяти", - зазначив він.


На думку Безсмертного, перша президентська кампанія Порошенко проходила під знаком "миру", тоді як друга розгортатиметься навколо ідеї визвольної війни й відвоювання окремих тимчасово окупованих районів Донбасу.


"Якщо попередню виборчу кампанію він починав з миру й казав, що за декілька годин-днів настане мир, то, очевидно, що перебуваючи вже понад 3 роки у стані війни нинішню виборчу кампанію він буде проводити не на ідеї миру, а на ідеї війни", - пояснив дипломат.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу