Персони

12 Квітня 2018
Організатор "тітушок" під час Революції Гідності затриманий Інтерполом
Армен Саркісян, джерело фото: glavk.info

Армен Саркісян, джерело фото: glavk.info

Армен Саркісян був затриманий у Франції

У Франції Інтерполу вдалося затримати Армена Саркісяна, якого українські силові відомства вважають організатором груп "тітушок" під час революції Гідності/

Про цеповідомив глава МВС Арсен Аваков, пише "Українська правда" .

За його словами, МВС отримало офіційне підтвердження затримання Саркісяна у Франції.

Армен Саркісян був затриманий на дорозі під час перевірки документів. До нього обрано запобіжний захід - особисте зобов'язання виконувати всі судові приписи до 19 травня. До цього часу ГПУ повинна надіслати документи для його екстрадиції в Україну.

"Французькі колеги по нашому запитом затримали Саркісяна. Правда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і він його отримав раніше, ніж вірменський", - розповів Аваков.

Українські слідчі вважають Саркісяна одним з організаторів груп "тітушок", які нападали і вбивали людей під час євромайдан. Зокрема, вбивство журналіста В'ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Нещодавно заарештований Юрій Крисін був його "підшефним".

22 грудня 2017 року Шевченківський райсуд Києва засудив Крисіна до чотирьох років позбавлення волі умовно, звільнивши від покарання з випробувальним терміном у два роки. Крисін у суді визнав свою провину в хуліганстві та нанесенні тілесних ушкоджень, однак він заперечує, що умисно вбив журналіста В'ячеслава Веремія.

В'ячеслав Веремій був убитий озброєними титушками в Києві в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року під час Революції Гідності.

Група кримінальників під керівництвом раніше засудженого Юрія Крысина, відомого в кримінальних колах як "Шафа", "Шрек" і "Щур", зупинили вибухпакетом таксі, в якому журналіст їхав з Майдану, витягнули його з машини і почали бити палицями і бейсбольними бітами. Один з "тітушок" вистрілив у Веремія з пістолета, після чого побиття продовжилося.

Під час слідства Крисін визнав, що отримав від кримінального авторитету Армена Саркісяна ("Армена Горлівського") 20 тисяч доларів для організації терору проти учасників Евромайдана. "Тітушки", якими він керував, отримали на руки по тисячі гривень.

Дарницький районний суд Києва 29 березня заарештував обвинуваченого в переслідуванні активістів Майдану "титушками" Юрія Крисіна на два місяці без права внесення застави.

Нові досьє

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Руденко Сергій. ДОСЬЄ

Сергій Руденко: Путін хотів від Зеленського лише капітуляції. Але він прорахувався

Oleksandr Svishchov: biznesmen, filantrop, osoba publiczna, prezes ukraińskiej Federacji Piłki Wodnej

Реклама

Партнери