Персони

16 Січня 2018
Порошенко назвав пріоритети на 2018-й рік
джерело фото: tass.ru

джерело фото: tass.ru

Порошенко назвав Антикорупційний суд серед пріоритетів 2018 року

Президент України Петро Порошенко розповів про пріоритети нового 2018 року, серед них - приватизація, дерегуляція, удосконалення законодавства про національну безпеку та створення Антикорупційного суду.

Про це він розповів на щорічній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, яка вперше відбулась в Маріїнському палаці після його реставрації, передає "Укрінформ".

"У 2018 році наші пріоритети в реформах є не менш амбітними – приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, нацбюро фінансової безпеки, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку", - розповів президент.

Серед пріоритетів нового року він згадав про створення Антикорупційного суду. Порошенко запевнив, що у цьому році почнеться робота над його створенням.

Глава держави закликав "до конструктивної роботи в рамках демократичних парламентських процедур для його (закону про Антикорупційний суд — ред.) успішного ухвалення".

За його словами, після голосування у першому читанні відповідного закону буде час для удосконалення законопроекту для якомога ефективнішої роботи цього суду.

Порошенко підкреслив, що Антикорупційний суд стане останнім і вирішальним елементом у новій антикорупційній архітектурі України.

Нові досьє

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу