Персони

12 Вересня 2018
Рабинович хоче із Опоблоком "потужного об'єднання"
Голова партії "За життя" Вадим Рабінович закликає "Опозиційний блок" та інших опонентів чинної влади до об'єднання.

У своїй заяві він пропонує "почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання".

"Події останнього часу показали, що влада піде на продовження війни і знищення власного народу, аби залишитися біля годівниці. Сьогодні йдеться вже про виживання України", – заявляє Рабинович.

За його словами, "лише консолідація й об'єднання здорових політичних сил може врятувати країну і вивести її з кризи".

"Я хочу звернутися до політичних сил, які мають мандат довіри південного сходу і центру України, до громадських організацій та об'єднань. Ми з вами не маємо права сьогодні з'ясовувати взаємини між собою, тому що виборці віддавали нам свої голоси, щоб ми боролися з цією владою, а не один із одним", – зазначає Рабинович.

За його твердженням, "зараз, як ніколи, необхідно усунути всі конфлікти і непорозуміння, які стоять на шляху широкої політичної консолідації".

"У першу чергу, я звертаюся до "Опозиційному блоку": іноді ми були некоректні в діях один щодо одного, але зараз усі протистояння і непорозуміння між нами потрібно припинити, адже відсутність нашої єдності призводить до того, що влада почувається безкарно, розбиваючи нас на різні групи, продовжуючи проводити політику знищення України", – заявляє Рабинович.

"Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання, яке в змозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну", – переконує він.

За запевненням Рабиновича, "потрібно підпорядкувати свої амбіції та особисті інтереси інтересам виборців".

"Нам не пробачать, якщо ми втратимо сьогодні шанс для консолідації. Принаймні, я зроблю для такої консолідації все від мене залежне. Виборці вимагають від нас об'єднати наші сили. Разом ми переможемо!", – упевнений він.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович