Персони

10 Серпня 2018
Вибори президента України-2019. Онлайн
31 березня 2019 року в Україні - чергові вибори президента України

Ми відстежуємо усі події навколо виборів глави української держави.

Презентуємо потенційних кандидатів у президенти України.

На цій сторінці з'являтиметься актуальна інформація щодо виборів та кандидатів

Безсмертний Роман. ДОСЬЄ

Роман Безсмертний досить довго перебував на других ролях в українській політиці. 15 років він працював в парламенті, був представником президента Леоніда Кучми у Верховній Раді, керував виборчим штабом "Нашої України" і кандидата в президенти Віктора Ющенка.

У 2018 році Безсмертний вирішив розпочати сольну політичну кар'єру, заявивши про своє бажання балотуватися в президенти України.

Бойко Юрій. ДОСЬЄ

Юрій Бойко недолюблює Юлію Тимошенко. Оскільки і Юрій Анатолійович і Юлія Володимирівна добре знайомі з ринком газу в Україні, їхні публічні дискусії завжди викликають інтерес. В останні кілька років Тимошенко є затятим опонентом Бойко. Юрій Анатолійович теж не гребує при кожному зручному випадку «попинать» Юлію Володимирівну.

Вакарчук Святослав. ДОСЬЄ

Останній рік Святослав Вакарчук - один фаворитів президентських рейтингів в Україні. 

Сам співак каже, що поки не вирішив - йти на вибори чи ні. Утім, схоже, цим не надто переймаються і соціологічні служби, які проводять опитування, і виборців, які незмінно називають Вакарчука кандидатом у президенти, за якого вони готові проголосувати на виборах.

 

Гриценко Анатолій. ДОСЬЄ

Анатолій Гриценко вже двічі брав участь у президентській кампанії - у 2010-му та 2014 роках. Утім, тоді спроби половника стати третьою силою української політики не увінчалися успіхом.

2019 рік має розставити усі крапки у амбіціях і можливостях лідера “Громадянської позиції”. 

 

Дерев'янко Юрій. ДОСЬЄ

Заява Юрія Дерев’янка про балотування у президенти України стала несподіваною. Хоча, як один із лідерів “Руху нових сил” він має дбати не лише про власні амбіцій, а й про перспективи партії на наступних парламентських виборах. Очевидно, нинішній президентський похід Дерев’янка пов’язаний саме із цим.

Зеленський Володимир. ДОСЬЄ

Доля шоумена та актора Володимира Зеленського у рік його 40-річчя занесла його в українську політику. Роль у телесеріалі “Слуга народу” відкрила йому дорогу до президентського рейтингу. Він, як і Святослав Вакарчук, одні із небагатьох, кому довіряють українці і кого б хотіли бачити у нинішній владі. І не просто у владі, а на найвищій посаді - президента України. 

Ляшко Олег. ДОСЬЄ

Олег Ляшко — вихованець Блоку Юлії Тимошенко. За десять років перебування в українській політиці Олег Валерійович навчився багато чому у Юлії Володимирівни. Із талановитого учня він перетворився у небезпечного конкурента.

Порошенко Петро. ДОСЬЄ

Після перемоги на президентських виборах 2004 року Віктора Ющенка, здавалося, Петро Порошенко стане ледь не другою людиною в державі. Втім, Петро Олексійович, який доклав чимало фізичних і фінансових зусиль для перемоги Віктора Андрійовича, дуже швидко опинився не при державних справах. Спочатку скандальна відставка з посади секретаря Ради національної безпеки в 2005 році, потім - невдала спроба в червні 2006 року сісти в крісло спікера парламенту. Згодом Петро Олексійович ходив в претендентах на посаду глави НБУ. І лише 2014 року йому посміхнулася доля — у першому турі президентських виборів він був обраний президентом України.

Тимошенко Юлія. ДОСЬЄ

Юлія Тимошенко - політик-максималіст. Вона йде до своєї мети, незважаючи ні на що. Юлія Володимирівна намагається прораховувати свої кроки на кілька ходів вперед. Але оскільки в українській політиці звикли грати не за правилами, побудовані Тимошенко комбінації іноді руйнуються. Юлія Володимирівна не впадає у відчай. Вона вміє домагатися поставлених цілей.

Нові досьє

Argentem Creek Partners

Argentem Creek Partners

Руденко Евгений

Parimatch (Parimatch LLC)

Parimatch (ТОВ «Паріматч»)

Кацуба Олександр

Denis Gorbunenko

Горбуненко Денис Володимирович

Atayants Oleg Evgenyevich

Атаянц Олег Євгенович