Персони

22 Листопада 2017
Ватажок "ЛНР" Плотницький не тікав до Росії, - ЗМІ
Ватажок луганських терористів Ігор Плотницький провів нараду в окупованому місті

Підконтрольна "лідеру Луганської народної республіки" Ігорю Плотницькому "Держтелерадіокомпанія ЛНР" (ДТРК ЛНР) у середу зранку опублікувала відео його "робочої зустрічі" з виконувачами обов'язків керівників "МНС" і "МВС".

Раніше в Україні повідомляли, що він нібито виїхав до Росії.

"Всі ці інсинуації, з цим час закінчувати – по Корнету, по всіх цих виступах, хто там легітимний-нелегітимний, суд свою крапку поставив, і за законом все зрозуміло. Ми недооцінили ту кількість і склад правопорушень, а тепер уже можна сказати злочинів, які здійснював тепер уже колишній міністр внутрішніх справ", – сказав Плотницький на відео.

Зазначимо, що вдень 21 листопада біля так званих адміністративних будівель "ЛНР" з'явилися озброєні люди без розпізнавальних знаків, були перекриті під'їзди до адміністрації "республіки" та "МВС". ЗМІ пов'язують ситуацію із звільненням з посади "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета ватажком луганських терористів Ігорем Плотницьким. Проте перший йти з роботи відмовився. Деякі "службовці" фейкового міністерства напередодні звернулися до Плотницького, підтримавши "Корнета" (прізвисько Ігоря Корнета, - Ред). Упродовж дня в Луганську не працювало радіо та телебачення. Ввечері у соцмережах поширили відео в'їзду до міста великої колони військової техніки.

Ввечері 21 листопада президент Петро Порошенко скликав воєнний кабінет РНБО через загострення в Луганску. У повідомленні прес-служби глави держави, зокрема, йшлося про в`їзд великої кількості військової техніки до Луганська з Росії.

 

Нові досьє

Вадим Машуров. Все о карьере и бизнесе

Vadim Mashurov. All about career and business

Азовець Кирило Беркаль (Кірт): Війну з Росією ми ніколи не закінчимо, якщо не здобудемо у ній перемогу

Яценко Володимир Анатолійович. ДОСЬЄ

FROM TEXAS TO WYOMING: UKRAINIAN SERHIY TRON OPENS A NEW DATA CENTRE IN THE USA

Від Техасу до Вайомінгу: українець Сергій Тронь відкриває новий дата-центр у США

Nykyta Izmaylov

Ізмайлов Никита. ДОСЬЄ

Арестович Олексій. ДОСЬЄ

Rudenko Serhii. PROFILE

Реклама

Партнери